Materiały budowlane
Wyroby betonowe

  :: Dodaj wpis  

Z.P.H EM-BET

Firma nasza specjalizuje się w produkcji daszków betonowych na słupki i murki ogrodzeniowe oraz w ofercie posiadamy Galanterię Betonową różnego rodzaju. Wyroby nasze produkujemy w szerokiej gamie kolorów, kolor dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. W naszym Zakładzie produkowane są daszki na murki i słupki ogrodzeniowe o różnorodnym wzornictwie i szerokiej dostępności rozmiarowej.

www: http://www.embet.com.pl/

:: Szczegóły » Z.P.H EM-BET

Lubar - materiały budowlane

Firma LUBAR jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym. Produkuje oraz dostarcza certyfikowane (CEBET) prefabrykaty betonowe, takie jak: beton towarowy, stropy, bloczki betonowe, nadproża itp. na terenie całego kraju, flotą kilkudziesięciu samochodów ciężarowych (HDS, wywrotki, skrzyniowe, pompy do betonu, gruszki)

www: http://www.lubar.pl/

:: Szczegóły » Lubar - materiały budowlane

Prefabrykaty betonowe, usługi budowlane

Zakład "Paech" oferuje bogatą ofertę prefabrykowanych elementów betonowych oraz konstrukcji stalowych. Proponujemy także różnego rodzaju usługi budowlane - kompleksowe wykonanie obiektów: biurowych, służby zdrowia, hotelowych i innych.

www: http://www.paech.pl

:: Szczegóły » Prefabrykaty betonowe, usługi budowlane

płyty drogowe - dopbet

Firma DOP-BET od 1999 roku produkuje płyty drogowe. W swoim asortymencie oferują nie tylko nowe, wyprodukowane płyty drogowe, ale także używane płyty drogowe wcześniej odkupione od ich właścicieli. Płyty drogowe są bardzo mocnym elementem zabezpieczającym ciężki sprzęt mechaniczny (i nie tylko) przez korozją lub ugrzęźnięciem w błocie.

www: http://www.plyty-drogowe.pl/

:: Szczegóły » płyty drogowe - dopbet

Stropy teriva,bloczki betonowe,bloczki fundamentowe,nadproża - Prefag

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PREFAGBUD, 05-462 Wiązowna, Pęclin 1h,tel. (0-22) 789-06-77 .W naszej ofercie mamy: * pustaki do stropu Teriva I * pustaki do stropu teriva I bis pustaki do stropu Teriva II i III * belki stropowe do stropów teriva i, teriva i bis, Teriva III, Teriva III, Neriva Nova * Wibroprasowane bloczki fundamentowe * Nadproże L19.

www: http://prefagbud.com.pl/

:: Szczegóły » Stropy teriva,bloczki betonowe,bloczki fundamentowe,nadproża - Prefag

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0