Materiały budowlane
Wyroby betonowe

  :: Dodaj wpis  

beton architektoniczny

Zajmujemy się wykonywaniem elementów betonu architektonicznego, które jest ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem do wnętrz. Oferujemy płyty betonowe oraz kolekcję oryginalnych płytek, okładzin 3D z betonu architektonicznego, które dają wiele możliwości kreowania i aranżowania wnętrz.

www: http://http://www.artbeton-format.pl/

:: Szczegóły » beton architektoniczny

www.eurobetlancut.pl - beton łańcut

Eurobet Sp.J - producent betonu towarowego z siedzibą w Łańcucie, oferujący dostawę na terenie województwa podkarpackiego. W ofercie beton towarowy, wylewki anhydrytowe, kruszywa.

www: http://www.eurobetlancut.pl/

:: Szczegóły » www.eurobetlancut.pl - beton łańcut

Betohurt - materiały budowlane z betonu

Firma Betohurt to istniejący od 1989 roku producent materiałów budowlanych. Produkujemy i dostarczamy do naszych odbiorców materiały budowlane betonowe takie jak: stropy, bloczki betonowe, nadproża. Nasze wyroby docierają do kontrahentów na terenie całej Polski południowej. Nasze produkty zyskały uznanie klientów głównie dzięki swej jakości. Dołącz do grona naszych odbiorców. Zapraszamy.

www: http://betohurt.pl/

:: Szczegóły » Betohurt - materiały budowlane z betonu

Z.P.H.U. Uciechowski

Przedsiębiorstwo Uciechowski od początku lat 90 zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów betonowych. Działalności firmy charakteryzuje bogate doświadczenie, nowoczesne park maszynowy oraz wysoka renoma na rynku budowlanym. Przedsiębiorstwo swoim kontrahentom zapewnia wysokiej jakości materiały budowlane, szybką dostawę oraz doradztwo techniczne.

www: http://www.uciechowski.com.pl/

:: Szczegóły » Z.P.H.U. Uciechowski

Produkcja elementów z betonu grc - GRC SERVICE

Przedsiębiorstwo GRC Service działa na rynku od 2007 roku, zajmując się produkcją elementów z betonu GRC w Krakowie. Beton GRC z Krakowa produkowany przez firmę GRC Service można zastosować jako płyty chodnikowe, płyty z betonu architektonicznego lub inne elementy architektoniczne GRC.

www: http://grcservice.pl/

:: Szczegóły » Produkcja elementów z betonu grc - GRC SERVICE

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 5 0 0