Materiały budowlane
Wyroby betonowe

  :: Dodaj wpis  

Szamba betonowe

Jesteśmy czołowym producentem szamb betonowych na rynku. Od wielu lat produkujemy zbiorniki z materiałów najwyższej jakości, a beton dostarczają nam najwięksi producenci tego surowca w Polsce. Posiadamy szeroki wachlarz zbiorników: zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe jak i monolityczne i łączone. Każdy zbiornik może zostać zakupiony z przeznaczeniem na gnojówkę, gnojowicę, zbiornik na deszczówkę, zbiorniki retencyjne oraz p-poż lub po prostu jako szambo.

www: http://zbiorniki-szamba.pl/

:: Szczegóły » Szamba betonowe

Producent szamb betonowych na terenie całego kraju! Konkurencyjne cen

Szamba betonowe produkowane przez nas są najwyższej jakości. Oferujemy zbiorniki betonowe z przeznaczeniem ich na nieczystości komunalne, gnojówkę, gnojowicę oraz deszczówkę. Nasze szamba sprzedajemy na terenie całego kraju. Transport łączony sprawia, że klient ma gwarancję niskiej ceny oraz szybkiego dostarczenia zamówienia. Dodatkowo przy każdym montażu klient otrzymuje atest pzh, mówiący o szczelności danego zbiornika.

www: http://szamba-mardor.pl/

:: Szczegóły » Producent szamb betonowych na terenie całego kraju! Konkurencyjne cen

Producent Betonu Rzeszów

Alebeton zajmuje się produkcją betonów na stabilizacje, a także betonów samozagęszczalnych. W ofercie posiadamy także dobrej jakości beton posadzkowy. Obecnie pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, a wszystkie etapy produkcji odbywają się przy dokładnej kontroli jakościowej. Wykonujemy również beton na indywidualne zamówienia. Naszą ofertę adresujemy do firm związanych z budownictwem inżynieryjnym oraz przemysłowym. W efekcie dobrej organizacji pracy dostarczamy beton bezpośrednio na budowy.

www: http://www.alebeton.pl/

:: Szczegóły » Producent Betonu Rzeszów

Beton architektoniczny

Artis Visio – modelujemy beton architektoniczny. Oferujemy płyty betonowe i gipsowe oraz kolekcję płytek i okładzin 3d z betonu architektonicznego, które dają wiele możliwości kreowania i aranżowania przestrzeni. Możemy wykonać również wielkogabarytowe donice betonowe oraz meble z betonu architektonicznego na indywidualne zamówienie.

www: http://artisvisio.pl/

:: Szczegóły » Beton architektoniczny

Produkujemy Beton towarowy, strop teriva, płyty kanałowe żerań

Nasza firma Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański powstała w 1953 roku. Główną działalnością jest produkcja takiego asortymentu jak beton towarowy, strop teriva, płyta kanałowa żerań, bloczki betonowe i wiele innych. Beton towarowy dzieli się na beton konstrukcyjny, drogowo-mostowy, posadzkowy, odporny na agresję chemiczną. Beton transportowany jest betonomieszarkami o pojemnościach od 6 do 9 metrów sześciennych.

www: http://www.wyrobybetonowe.com.pl/

:: Szczegóły » Produkujemy Beton towarowy, strop teriva, płyty kanałowe żerań

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0