Sprzęt budowlany
Dźwigi

  :: Dodaj wpis  

Oltrans - usługi dźwigowe, usługi koparkami, transport maszyn budowlanych

Firma OLTRANS zapewnia profesjonalne usługi koparkami oraz usługi dźwigowe. Zapewniamy także transport maszyn budowlanych. Działamy na terenie Iławy Ostródy. Pomagamy przy małych i dużych pracach budowlanych.

www: http://www.olszta.pl/

:: Szczegóły » Oltrans - usługi dźwigowe, usługi koparkami, transport maszyn budowlanych

Wynajem dźwigów, podnośników Uniwersal

Nasza firma świadczy usługi dźwigowe, oraz wynajem dźwigów wraz z wykwalifikowanymi operatorami. Działamy we współpracy z wieloma generalnymi wykonawcami inwestycji w całym kraju, jednak swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych.

www: http://www.dzwigi-uniwersal.pl/

:: Szczegóły » Wynajem dźwigów, podnośników Uniwersal

Wynajem dźwigów, dźwig samochodowy, podnośnik koszowy- kraków, katowice

Posiadamy duży park dźwigów i podnośników koszowych.Oferujemy wynajem żurawi od 10 do 200 ton. Znajdziesz u nas żurawie czołowych producentów takich jak LIEBHERR czy FAUN. Usługi dźwigowe takie jak dźwigi samochodowe, dźwigi teleskopowe, podnośniki koszowe(zwyżki).Zapewniamy profesjonalnych operatorów do obsługi wszystkich żurawii. Działamy na rynku ogólnopolskim od 20 lat.Siedziba w Zimnodole, który leży pomiędzy Krakowem a Katowicami pozwala na szybki dojazd na śląsk i do małopolski.

www: http://dzwigi-uniwersal.pl/

:: Szczegóły » Wynajem dźwigów, dźwig samochodowy, podnośnik koszowy- kraków, katowice

usługi dźwigowe toruń - REGAN.eu

Główną specjalizacją firmy REGAN jest wynajem podnośników wraz z obsługą operatora. Ponadto firma REGAN posiada szeroki asortyment różnych dźwigów od 13-500t oraz żurawi światowych marek, między innymi: Demag, Liebherr, Grove GMK, Krupp, Terex. Wynajem dźwigów jest w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Każdego klienta Regan obsługuje indywidualnie, z szczególną uwagą na jego potrzeby.

www: http://www.regan.eu/

:: Szczegóły » usługi dźwigowe toruń - REGAN.eu

Dźwigi Katowice/Tychy - FUSUB Sołtys

Przedsiębiorstwo dźwigowe Sołtys - Dźwigi Katowice jest liderem w wynajmie ciężkiego sprzętu (żurawie, zwyżki, dźwigi, podnośniki) w całej Polsce południowej. Choć realizujemy zadania zarówno związane z małymi, kilkugodzinnymi zleceniami, jak i większymi budowami, to specjalizujemy się w zleceniach arcytrudnych: które wymagają użycia ciężkich żurawi (ponad 250 ton) oraz przygotowania planów i projektów. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie na terenie całej Europy.

www: http://dzwigi.org/kontakt/

:: Szczegóły » Dźwigi Katowice/Tychy - FUSUB Sołtys

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0