« Strona Główna

Wynajem dźwigów, podnośników Uniwersal

[Znajdziesz w katalogu wg » | ]

http://www.dzwigi-uniwersal.pl/

Opis strony Nasza firma świadczy usługi dźwigowe, oraz wynajem dźwigów wraz z wykwalifikowanymi operatorami. Działamy we współpracy z wieloma generalnymi wykonawcami inwestycji w całym kraju, jednak swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych.

Słowa kluczowe:

Oferta firmy:
-dźwigi samochodowe, dżwigi teleskopowe, podnośniki koszowe(zwyżki), jak również ładowarki teleskopowe oraz specjalistyczny sprzęt budowlany.
-usługi dźwigowe oraz wynajem żurawi od 10 do 200 ton. Znajdziesz u nas żurawie czołowych producentów takich jak LIEBHERR czy FAUN.
-usługi podnośnikami koszowymi (zwyżkami) od 18 do 40 metrów. Naszą flotę stanowią najbardziej zaawansowane technologicznie zwyżki i podnośniki. Wśród naszego sprzętu znajdują się także podnośniki terenowe
-ładowarka teleskopowa o zasięgu do 17 metrów. Idealne rozwiązanie do załadunku oraz rozładunku materiałów budowlanych, nadaje się również do przenoszenia elelmentów małych i średnich do 4 ton. Jest możliwość podpięcia kosza osobowego do 18m.
-wynajem koparko-ładowarek z pełnym osprzętem.

Prosimy o kontakt pod numerem tel: 601747264 lub adresem mail: biuro@uniwersal.olkusz.pl

Strona dodana: 2016-07-19 08:37:10

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Sprzęt budowlany Podkategoria DźwigiKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0