Wyposażenie wnętrz
Kominki

  :: Dodaj wpis  

ARRIAGA - kominki nowoczesne, obudowy kominkowe

Kominki nowoczesne Arriaga to jedyne w swoim rodzaju nowoczesne obudowy kominkowe o doskonałych, prostych liniach wnoszące hiszpański powiew świeżości do naszych domostw. Niespotykane dotychczas obudowy kominkowe utrzymane są w surowym ale nowoczesnym stylu, które doskonale wpasują się w minimalistyczne jak bogato zdobione wnętrze.

www: http://www.arriaga.pl/

:: Szczegóły » ARRIAGA - kominki nowoczesne, obudowy kominkowe

kominki.org niezależny portal o kominkach

Pierwszy internetowy portal o kominkach, kominki.org to serwis który pomoże ci wybrać kominek dla siebie. Forum, galeria, porady eksperta, felietony, aktualności. Patronat kwartalnika "Świat Kominków". Najlepszy serwis o kominkach w sieci.

www: http://www.kominki.org

:: Szczegóły » kominki.org niezależny portal o kominkach

Kamieniarstwo

Kamieniarstwo jest podstawą działalności PPHU Marek Mazurek. Zakład wykonuje nagrobki, rzeźby sakralne i ogrodowe, kominki i elementy wykończenia wnętrz. Prace kamieniarskie obejmują projekt, artystyczną obróbkę kamienia, transport i montaż.

www: http://www.uslugi-kamieniarskie.pl

:: Szczegóły » Kamieniarstwo

Kominki, obudowy kominkowe, instalacje kominowe, kominy

Elmont to profesjonalna firma zajmująca się wszystkim, co związane jest z budową domowego kominka- począwszy od przygotowania instalacji kominowej, montaż i obudowę wkładu, po konstrukcję systemu rozprowadzania ciepłego powietrza. Gwarantujemy najwyższą jakość, precyzję wykończenia oraz bezpieczeństwo. Hasła: wkłady kominkowe, kominki, frezowanie kominów, wkłady kominowe, przewód kominowy, uszczelnianie przewodu kominowego.

www: http://www.kominy-serwis.pl/

:: Szczegóły » Kominki, obudowy kominkowe, instalacje kominowe, kominy

Kominki

Serwis internetowy dystrybutora wkładów kominkowych, piecy wolno-stojących. Współpracujemy z ponad 100 profesjonalnymi sprzedawcami w kraju, gdzie mogą Państwo znaleźć nasze kominki, wkłady i piece kominkowe. Jesteśmy dystrybutorem wkładów Thermidor.

www: http://www.ekkom.pl/kominki

:: Szczegóły » Kominki

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0