Wyposażenie wnętrz
Kominki

  :: Dodaj wpis  

Kominki Godin Polska

Strona zawiera pełny katalog produktów francuskiej firmy Godin. Na stronie znajdziemy również linki do 2 sklepów internetowych, narzędzie do konfiguracji kuchni Godin, szczegółowe opisy kominków, pieców garnków i kuchni wraz z wymiarami oraz zbiór przepisów kulinarnych przy wykorzystaniu garnków żeliwnych emaliowanych.

www: http://godin.com.pl/

:: Szczegóły » Kominki Godin Polska

Kominki stylowe

Zainteresowanym kominkami polecamy ręcznie wykonane projekty odzwierciedlające obecną modę w planowaniu wnętrz. Nowoczesne kominki robione są wedle wykwalifikowanych, innowacyjnych technologii, z najlepszych surowców: marmuru i kamienia z azjatyckich i europejskich kopalń. Wyroby Chesney?s są nieustannie ulepszane. Znamionują je niezwykłe, wysmakowane, optymalne rozwiązania (mamy w ofercie między innymi kozy z ?log fire?, paleniska gazowe).

www: http://www.ekskluzywnekominki.pl

:: Szczegóły » Kominki stylowe

Twój Kominek - od projektu po realizację

Kominki ETM - Ciepło dla Twojego domu. Nasz firma świadczy profesjonalne usługi instalatorskie w zakresie kominków i urządzeń grzewczych dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

www: http://kominki-etm.pl/

:: Szczegóły » Twój Kominek - od projektu po realizację

Wkłady kominkowe

Piękne wkłady kominkowe stylowe i nowoczesne norweskich firm, które najlepiej na świecie znają się na rzeczy. Norweskie wkłady kominkowe Dovre są naszym szczególnym atutem. To znakomita tradycja, 1olat gwarancji, żeliwo najwyższej, jakości, ciekawe wzornictwo. Gwarantujemy doświadczoną i fachową obsługę naszych pracowników. Ogrzej kominkiem swój domu, chatkę drewnianą, willę. Kominki nasze wyposażone są zbudowane tak, że gwarantują pełne bezpieczeństwo. System dopalania spalin to jedna z podstawowych zalet. Półką dymową podnosząca sprawność kominka aż do 78%. Zapraszamy do zapoznania się

www: http://www.kominkimyslowice.pl/wklady-kominkowe

:: Szczegóły » Wkłady kominkowe

Nowoczesne kominki

Nasza firma wywodzi się z Hiszpanii zaś wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zapewnia naszym Klientom profesjonalne doradztwo w sprawie doboru rodzaju kominka, wkładu kominkowego i jego lokalizacji w domu. Przywiązujemy wagę do odpowiedniego wkomponowania kominka w istniejącą aranżację wnętrza. Warto zauważyć, że nowoczesny kominek i jego wyposażenie może stanowić ozdobę i centrum relaksu w domu. Arriaga to jakość i estetyka wykonania dostosowana do wymogów klienta. Nasze wyroby także spełniają rygorystyczne normy ekologiczne UE.

www: http://www.kominki.arriaga.pl/

:: Szczegóły » Nowoczesne kominki

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0