Firmy wg regionów
łódzkie

  :: Dodaj wpis  

ZSYP-TECH - czyszczenie zsypów łódź

Do podstawowych zadań naszej firmy należy udzielanie wszechstronnych usług powiązanych z używaniem zsypów na nieczystości w budynkach mieszkalnych takich jak: remonty zsypów na odpady oraz sprzątaniem, czyszczeniem, myciem, badaniem stanu technicznego. Wykonujemy zarówno usługi polegające na budowie nowych, naprawie uszkodzonych, remontem nowych gardzieli górnych i dolnych (wylotowych), usuwaniem uszkodzonych kanałów zsypowych. Proponujemy remonty obudów i wywrotek zsypowych wraz z wymianą uszkodzonych elementów na nowe, także wykonujemy nowe gardziele górnych i dolne (wylotowe) kanałów zsypow

www: http://zsyptech.pl/

:: Szczegóły » ZSYP-TECH - czyszczenie zsypów łódź

Sznurek

Na tej niwie od blisko ćwierć wieku działa LUMI, rodzinny producent linek, zlokalizowany w Łodzi (dzielnica Górna), przy ulicy Przestrzennej numer 67. Rodzina Mierzejewskich startowała w 1989 roku jedynie z budową tegoż wyrobu na rynek odzieżowy. Istniał to jako że sznurek odzieżowy. Na dzień obecny poszerzyła aktywność oraz wytwarza również pozostałe sznurki, przykładowo: elastyczne, techniczne, budowlane.

www: http://www.lumi.com.pl

:: Szczegóły » Sznurek

REMONTY WYKOŃCZENIA RENOWACJE TYNKI

Swoje usługi świdczymy od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywaliśmy na budowach w kraju, jak również za granicą. Oferujemy szeroki wybór usług budowlanych i remontowych w tym projekty wnętrz, a także planowanie i wdrażanie ulepszeń i renowacji. Mamy lata doświadczeń w dostarczaniu usług budowlanych i remontowych. Nasi fachowcy są doświadczeni, wydajni i zawsze profesjonalni. Otrzymasz wysokiej jakości usługę pełną dbałości o szczegóły oraz z dokładnymi i jasnymi wycenami.

www: http://remonty-aro.pl/

:: Szczegóły » REMONTY WYKOŃCZENIA RENOWACJE TYNKI

Świadectwa Energetyczne _ Audyty Energetyczne _ Termowizja Łódź łódzkie

Wykonujemy: - świadectwa energetyczne + GRATIS ogólne badanie termowizyjne ! - ekspertyzy termowizyjne - audyty energetyczne dla domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej. Świadectwa charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne) i audyty energetyczne wykonujemy zgodnie z procedurami narzuconymi przez Ministerstwo Infrastruktury i obowiązującymi przepisami prawa. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC certyfikatora.

www: http://audytor.co/

:: Szczegóły » Świadectwa Energetyczne _ Audyty Energetyczne _ Termowizja Łódź łódzkie

Usługi transportowe - przewóz towarów

M-TECH świadczy usługi w zakresie transportu drogowego na terenie Polski i Europy. Swoją ofertę kierujemy do firm i osób indywidualnych. Nastawieni jesteśmy na stałą współpracę, jednak pojedyncze zlecenia traktujemy równie poważnie. Swoją siedzibę mamy na terenie województwa łódzkiego w Zgierzu pod Łodzią.

www: http://www.transportoweuslugi.com.pl/

:: Szczegóły » Usługi transportowe - przewóz towarów

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0