Firmy wg regionów
łódzkie

  :: Dodaj wpis  

Filtry osmotyczne

Najbardziej popularne, a zarazem najskuteczniejsze filtry wody to teraz systemy osmotyczne. Odwrócona osmoza kosztuje relatywnie niewiele w porównaniu do cech jakie posiada. Woda, którą gwarantuje odwrócona osmoza jest tak niewiarygodnie uzdatniona, że należy ją porównywać chyba tylko z wodą mineralną.

www: http://www.klarsan.pl/domowe,kuchenne,osmoza

:: Szczegóły » Filtry osmotyczne

Zmiękczacze

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że twarda woda jest bardzo niebezpieczna dla wszelkich urządzeń grzewczych, które mają z nią styczność. Twarda woda niszczy je bardzo szybko. Dlatego też powinno się zadbać o to, by woda nie była twarda. Służą do tego zmiękczacze wody czyli urządzenia pozbywające się twardej wody. W zależności od potrzeb należy dobrać odpowiednie zmiękczacze wody. Firma Klarsan posiada w swej ofercie wiele urządzeń tego typu.

www: http://www.klarsan.pl/domowe,zmiekczacze,klarsan-mini

:: Szczegóły » Zmiękczacze

Filtracja wody

Do uzdatniania wody stosuje się filtry do wody charakteryzujące się różną wydajnością. Do filtrowania wody w domu powinno się stosować dobre filtry domowe, które nie wymagają takiej specyfikacji jak filtry przemysłowe. Najlepszym sposobem na uzyskanie czystej wody w domu jest odwrócona osmoza będąca gwarancją wody zdrowej i zdemineralizowanej.

www: http://www.klarsan.pl/

:: Szczegóły » Filtracja wody

ROMI DREW - Drewniane podłogi, schody, parkiet, doradztwo, akcesoria, Warszawa

Parkiet i mozaika to naturalne tworzywo, które wraca do łask klientów w całej Europie. Drewniane podłogi nie są tylko doskonałym izolatorem cieplnym i akustycznym, ale stanowią niebanalny i trwały element wyraźnie poprawiający aranżację wnętrza.

www: http://www.drewniane-podlogi-schody.info

:: Szczegóły » ROMI DREW - Drewniane podłogi, schody, parkiet, doradztwo, akcesoria, Warszawa

WIKPAN - Parkiety, panele, podłogi, parkieciarstwo, podłogi drewniane, podłogi laminowane, Łódź

Jako firma handlowa istniejemy na rynku podłóg twardych od 2000 roku. Nasza oferta handlowa jest skierowana w głównej mierze do klienta detalicznego, aczkolwiek jesteśmy również zainteresowani współpracą z firmami zajmującymi się projektowaniem lub wykańczaniem wnętrz. Głównym naszym celem jest umocnienie pozycji solidnego i pewnego partnera na rynku podłóg twardych (panele podłogowe, podłogi drewniane) w regionie łódzkim.

www: http://www.panele-podlogowe.info

:: Szczegóły » WIKPAN - Parkiety, panele, podłogi, parkieciarstwo, podłogi drewniane, podłogi laminowane, Łódź

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0