Budownictwo
Pawilony

  :: Dodaj wpis  

Pawilony, garaże, wiaty - pawilonysoltysiak.pl

Doświadczony producent wiat garażowych zakład pracy z Wielkopolski chce zaprezentować znakomitą paletę produktów, mającą rolę w wielu branżach przemysłu oraz świadczeń. W stałej palecie usług proponujemy naszym Klientom garaże z płyt betonowych, hale z płyt warstwowych czy kontenery gastronomiczne składającej się z znakomitej warstwowej płyty obornickiej. Nasza empiria poparta jest mrowiem założonych zamówień, natomiast wytrzymałość zrealizowanych wiat zapewnia długą eksploatację.

www: http://pawilonysoltysiak.pl/

:: Szczegóły » Pawilony, garaże, wiaty - pawilonysoltysiak.pl

Garaże,pomieszczenia gospodarcze,zabudowy śmietników,beton - produk

AG-BET jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą na runku polskim od 2012 roku. W krótkim czasie pozyskaliśmy wielu zadowolonych klientów i staliśmy się liderem w produkcji i sprzedaży: monolitycznych garaży żelbetowych, pomieszczeń gospodarczych i biurowych, zabudowy kontenerów śmietnikowych.

www: http://www.agbet.com.pl/

:: Szczegóły » GaraĹźe,pomieszczenia gospodarcze,zabudowy śmietnikĂłw,beton - produk

Pawilony, kontenery, hale, kioski

Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski oraz inne obiekty z płyty warstwowej, tzw. płyty obornickiej. Produkcja i montaż konstrukcji stalowych i hal.

www: http://www.montaz-construction.pl/

:: Szczegóły » Pawilony, kontenery, hale, kioski

kioski

Firma produkująca kioski, pawilony z płyty obornickiej. Podstawową zasadą przyjętą przy produkcji pawilonów jest stosowanie jako obudowa ścian i stropodachu płyty warstwowej typu "sandwich". Taka technologia pozwala na uzyskanie trwałość, funkcjonalność, krótki cykl inwestycyjny, łatwość rozbudowy, zmiana lokalizacji.

www: http://www.plytbud.pl

:: Szczegóły » kioski

STEFANIA SP.J. - luksfery, pustaki szklane, Pilkington Profilit, dyle

STEFANIA SP.J. - Akredytowany instalator przeszkleń Pilkington Profilit. Wyłączny przedstawiciel producenta pustaków szklanych SOLARIS. Oferujemy pełną obsługę w zakresie doradztwa projektowego i kompleksowego montażu oferowanych przeszkleń.

www: http://stefania.pl/

:: Szczegóły » STEFANIA SP.J. - luksfery, pustaki szklane, Pilkington Profilit, dyle

  Strona: :  1 | 2 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0