Usługi budowlane
Hydraulika

  :: Dodaj wpis  

Pogotowie Kanalizacyjne Wrocław - 668718661

Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne z Wrocławia. Zgłaszamy awarie pod numer 668718661. Dojeżdżamy w każde miejsce Dolnego Śląska i okolic w godzinę od zgłoszenia. Udrażniamy, czyścimy kanalizację, toalety, zlewy, rury kanalizacyjne, separatory itp. Zzapraszamy do skorzystania z naszych usług hydraulicznych i kanalizacyjnych, WUKO Wrocław w każdym lokalu. Nasze prace wykonujemy za pomocą spiral elektrycznych z odpowiednimi głowicami przeznaczonymi do różnego rodzaju zatorów kanalizacyjnych.

www: http://https://www.pogotowiekanalizacyjnewroclaw.pl/

:: Szczegóły » Pogotowie Kanalizacyjne Wrocław - 668718661

Hydraulik Poznań

Hydraulik Poznań zajmuje się usługami hydraulicznymi, obejmującymi prace naprawcze i montażowe. Działamy jako pogotowie hydrauliczne, całodobowo przyjmując zgłoszenia o awariach dotyczących instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wśród naszych usług znajdują się także drobne naprawy od ręki oraz montaż wszelkich elementów, związanych z hydrauliką. Zapewniamy wysoką jakość usług i szybki termin ich realizacji.

www: http://hydraulik-poznan.com/

:: Szczegóły » Hydraulik Poznań

Przyłącza wod kan warszawa- Sawbed

Budowa sieci wod kan to poważna inwestycja, dlatego należy oddać ją osobom które się na tym znają. Nasza firma posiada w branży bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia szybko i bardzo dokładnie. Tworzone przez nas przyłącza wod kon cechują się bardzo solidną trwałością oraz długo utrzymującą się, pełną funkcjonalnością. Nasz sekret to szczera pasja do zawodu, a także stosowanie wyłącznie sprawdzonych, dobrych gatunkowo materiałów. Można powiedzieć, że sieci wodno kanalizacyjne nie skrywają przed nami żadnych tajemnic o czym wie cała Warszawa.

www: http://sawbed.waw.pl/

:: Szczegóły » Przyłącza wod kan warszawa- Sawbed

Usługi hydrauliczne i gazownicze, hydraulik Warszawa

Hydraulik oferuje profesjonalne usługi hydrauliczne i gazowe. Wykonujemy usługi w zakresie: modernizacja i wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej; modernizacja i wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych; montaż, naprawa oraz wymiana urządzeń sanitarnych np. bidetów, wc, wanien, umywalek, kabin prysznicowych, zmywarek, zlewozmywaków itp. ; montaż wodomierzy i zaworów; kompleksowa konserwacja węzłów cieplnych c.o. c.w. c.t.; przeglądy i przeróbki instalacji gazowych;

www: http://hydraulika-gaz.com/

:: Szczegóły » Usługi hydrauliczne i gazownicze, hydraulik Warszawa

montaż centralnego ogrzewania

Projektujemy i wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego i ogrzewania ściennego. Ogrzewanie podłogowe wykonujemy według naszego projektu i materiałów z wieloletnią gwarancją. Wykonujemy wszystkie prace hydrauliczne.

www: http://www.montazco.pl/

:: Szczegóły » montaż centralnego ogrzewania

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 159 0 0