Usługi budowlane
Kowalstwo artystyczne

  :: Dodaj wpis  

Kowalstwo artystyczne - Najwyższa jakość w Polsce

Jedna z największych Polskich firm zajmujących się kowalstwem artystycznym. Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób, znajduje się w woj. Podkarpackim. Firma MB Nylec posiada również filię w Warszawie. Większość produkcji stanowią najwyższej jakości bramy kute które nie mają sobie równych w Europie.

www: http://www.mb-nylec.com/

:: Szczegóły » Kowalstwo artystyczne - NajwyĹźsza jakość w Polsce

Kowalstwo artystyczne - Kowart

Firma Kowart od lat zajmuje się kowalstwem artystycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu może poszczycić się wysokiej jakości wyrobami, które tworzy według wskazówek klienta. Oferta obejmuje bramy kute, ogrodzenia, kraty, a także nowoczesne balustrady. Jest to nowoczesna firma, która stworzy coś w klasycznym i modernistycznym stylu.

www: http://kowart.pl/

:: Szczegóły » Kowalstwo artystyczne - Kowart

Ogrodzenia, balustrady - Ogradzamy.eu

Projekt, wykonanie i montaż kutych elementów ogrodzeniowych: bram, furtek, przęseł ogrodzeniowych, balustrad oraz innych elementów stalowych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do sektora prywatnego jak i do publicznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://ogradzamy.eu/

:: Szczegóły » Ogrodzenia, balustrady - Ogradzamy.eu

Grzegorz Ciechomski kowalstwo artystyczne - metaloplastyka

Zajmuję się kowalstwem artystycznym. W kuźni wykonuję zarówno nowoczesne przedmioty z żelaza jak i wyroby kute tradycyjnymi metodami kowalskimi. Poza balustradami, bramami i ogrodzeniami mogę wykonać drobne przedmioty: kute gwoździe, ozdobne haczyki, przybory kominkowe. Pracuję bazując na projekcie wykonanym na indywidualne zamówienie lub przekazanym przez klienta. Mogę doradzić w doborze stylu balustrady do charakteru wnętrza i zaproponować różne metody wykończenia. Osobom mieszkającym w domach z ogrodem proponuję ciekawe podpory pod rośliny, kute kwietniki i zestawy metalowych mebli ogrodowy

www: http://www.ciechomski.com/

:: Szczegóły » Grzegorz Ciechomski kowalstwo artystyczne - metaloplastyka

Wykrojniki

Cynkowanie galwaniczne należy do najbardziej powszechnej obróbki powłoki wyrobów żelaznych oraz stalowych. Do wykrawania etykietek, w których trzeba ciąć linie po zakrzywieniach, często stosuje się bardziej precyzyjne i trwalsze ale też i droższe metalowe wykrojniki kowalskie. Gięcie jest to typ techniki obróbki materiałów, którego nadrzędnym zadaniem jest trwała zmiana krzywizny obiektu.

www: http://www.wykrojniki-rotacyjne.com.pl

:: Szczegóły » Wykrojniki

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0