Elementy wykończenia
Grzejniki

  :: Dodaj wpis  

Ogrzewanie z pompą ciepła

Polskie pompy ciepła - Ekontech Strzegom. Produkcja, montaż i sprzedaż pomp ciepła, mających zastosowanie do ogrzewania bydynków, ogrzewania wody i do ogrzewania basenów oraz do celów przemysłowych. Źródła energii, system grzewczy, kolektor zbiorczy. Ciepły dom - tanie pompy ciepła. Na stronie opis zastosowania pomp.

www: http://www.ekontech.pl/

:: Szczegóły » Ogrzewanie z pompą ciepła

Klimatyzacja Tychy

Montaż, projektowanie oraz doradztwo - Eko-Ekspert. Instalacje, odgazowanie składowisk, odzysk ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja i instalacje związane z ochroną środowiska - duże zasługi dla gospodarki wodnej, zneutralizowanie powstających zanieczyszczeń. Pełna obsługa, różnorodne realizacje, np. wentylacja i klimatyzacja serwerowni. Obszar działania to Śląsk - Gliwice, Sosnowiec, Katowice, Tychy.

www: http://www.eko-ekspert.com.pl/

:: Szczegóły » Klimatyzacja Tychy

Grzejniki

Sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi oferuje pełny zakres materiałów hydraulicznych i sanitarnych.Oferta sklepu: systemy grzewcze i sanitarne,grzejniki,zlewozmywaki,kabiny prysznicowe,termy,wanny,baterie,kotły,solary,armatura grzewcza,ceramika łazienkowa itp.Tylko markowe produkty od markowych producentów.

www: http://www.sanitek.pl

:: Szczegóły » Grzejniki

Ogrzewanie i wentylacja - blog

Jak zrobić aby w zimie było ciepło, a w lecie chłodno, ale przy tym mało płacić? Tutaj dowiesz się wszystkiego o energooszczędnym ogrzewaniu oraz wentylacji. Dowiesz się jak płacić mniejsze rachunki oraz jak żyć pro-ekologicznie. Zapraszam na mój blog.

www: http://www.ogrzewanie-wentylacja.info.pl/

:: Szczegóły » Ogrzewanie i wentylacja - blog

Grzejniki

Jeśli interesują Cię łazienki, aranżacje łazienek lub projekty łazienek to zapraszamy na naszą stronę internetową. U nas znajdziesz niespotykane wzornictwo i wykonanie. Nasze grzejniki są inne niż wszystkie. Grzejniki łazienkowe, akcesoria do grzejników. Grzejniki łazienkowe w szerokim wyborze modeli i kolorów, niskie ceny, 5 lat gwarancji na wszystkie grzejniki łazienkowe.

www: http://www.roinwest.pl

:: Szczegóły » Grzejniki

  Strona: :  1 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 233 0 0