Firmy wg regionów
zachodniopomorskie

  :: Dodaj wpis  

MATEK - Okna PCV, drzwi, rolety, żalucje

Firma MATEK istnieje od 1990 r. a od 1996 r. zajmuje się sprzedażą i montażem okien PCV w systemie VEKA, bram garażowych firmy Krispol, drzwi producentów GERDA, PORTA i KMT w tym drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnątrzlokalowe i przesuwne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, rolety oraz żaluzje wszelkiego typu. Rejonem naszego działania jest Szczecin, Goleniów, Kamień Pomorski oraz inne miejscowości regionu zachodniopomorskiego.

www: http://www.matek.szczecin.pl/

:: Szczegóły » MATEK - Okna PCV, drzwi, rolety, żalucje

Schody drewniane Szczecin, Goleniów - PIASPOL

piaspol to firma, która działa w branży stolarskiej od 2000 roku. W tym czasie nawiązaliśmy kontakty z wieloma klientami na rynku polskim i niemieckim. Naszymi odbiorcami są firmy wykonawcze oraz klienci indywidualni.      Dzięki inwestycjom we własne biuro projektowe, nowoczesny, szeroko rozbudowany park maszyn oraz dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników firma reprezentuje wysoki poziom usług związanych z produkcją i sprzedażą schodów drewnianych.

www: http://www.piaspol.pl/

:: Szczegóły » Schody drewniane Szczecin, Goleniów - PIASPOL

Świadectwo Energetyczne » Certyfikat Energetyczny » Audyt

Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej, audyt energetyczny, doradztwo techniczne. Konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji oraz profesjonalne wykonanie. Zapraszamy na stronę www.e-certyfikacja.com.pl gdzie można zapoznać się z naszą ofertą.

www: http://www.e-certyfikacja.com.pl/

:: Szczegóły » Świadectwo Energetyczne » Certyfikat Energetyczny » Audyt

WILKOCKI - Przedsiebiorstwo Budowlane

Firma istnieje na rynku od 1986 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie wszystkich branżach robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych, rozbiórkach oraz kruszeniu. Obsługujemy instalacje przemysłowe, wykonujemy czynności rozruchowe. Współpracujemy z wiodącymi firmami w dziedzinie ochrony środowiska oraz remontach ogólnych, remontach i naprawach konstrukcji betonowych, żelbetonowych i murowanych.

www: http://www.wilkocki.eu/

:: Szczegóły » WILKOCKI - Przedsiebiorstwo Budowlane

Termik - Docieplenia Stargard , Szczecin , Zachodniopomorskie

Termik Docieplenia , od wielu lat zajmuje się dociepleniami budynków na Pomorzu Zachodnim . Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Nasze doświadczenie , oparte wieloma projektami , zdobyte podczas prac "na budynkach" jedno- wielorodzinnych oraz kilkukondygnacyjnych pozwala wykonywać zlecone nam prace z należytą dokładnością , zgodnie z oczekiwaniami klientów. Firma zajmuje się kompleksową obsługą dociepleń jak i robót tynkarskich . Nasze prace wykonujemy systemami : -> Kreisel -> Bolix -> Tynki typu Kornik -> Tynki mozaikowe -> Gran PLAST

www: http://docieplenia-stargard.za.pl/

:: Szczegóły » Termik - Docieplenia Stargard , Szczecin , Zachodniopomorskie

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0