Nieruchomości i developerzy
Budowa domów

  :: Dodaj wpis  

PRB ADAM - Budowa Domów Poznań

Zakład Ogólnobudowlany PRB ADAM z siedzibą w Szamotułach funkcjonuje w branży usług budowlanych od 1990 roku. Oferujemy kompleksowy zakres usług budowlanych: budowa domów, szeregowców, bliźniaków oraz garaży i pomieszczeń gospodarczych - przeprowadzamy każdy projekt od budowy aż po pełne wykończenie wnętrz domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych. Naszym terenem działania jest cała wielkopolska.

www: http://www.prb-adam.pl/

:: Szczegóły » PRB ADAM - Budowa Domów Poznań

Tanga.pl

Mieszkasz pod Warszawą? Interesują Cię lokale mieszkalne w dogodnej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do naszego biura, gdzie wyszukają Państwo nietypowe projekty, które są znane, popularne i przede wszystkim modne. Jeżeli poszukujesz domu w dogodnej zlokalizowania, jeżeli chcesz, żeby w Twoim otoczeniu było wiele zieleni a dojazd nie był kłopotliwy, wybierz inwestycje z mojej spółki! Wejdź na www.tanga.pl i zapoznaj się z naszymi propozycjami domów. Nie będziesz żałował, znajdziesz dom dla siebie.

www: http://www.tanga.pl/

:: Szczegóły » Tanga.pl

Inter-Bau

Firma PPHU Inter-Bau Sp. z o.o. istnieje na rynku budowlanym od 1992 roku. Na Podkarpaciu jest niekwestionowanym liderem w usługach budowlanych i remontowych. To niezwykle profesjonalna ekipa fachowców w swojej branży, charakteryzująca się kompleksowym podejściem do swojej pracy. Wszystkie zlecenia budowlane wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu, a budowane nieruchomości spełniają najwyższe standardy.

www: http://www.inter-bau.eu/

:: Szczegóły » Inter-Bau

Fornir na meble

Producenci szukają dopracowanych półproduktów w produkcji mebli. Materiał jakim jest fornir techniczny jest odpowiedzią na nowoczesne zapytania stolarzy. Idealnie nadaje się do wytwarzania wnętrz. Stolarze chwalą genialny wybór kolorystyczny i możliwości tego forniru. Grupa z okolic Gdańska importuje ten materiał i sprzedaje go na terenie wschodniej Europy. Posiada świetny wybór i dobre ceny. Wysokie stany magazynowe i szybka wysyłka to priorytety spółki z okolic Pruszcza. Certyfikowane okleiny są uzupełniane przez obrzeża, płyty fornirowane czy sklejki różnego rodzaju.

www: http://www.classicveneer.pl

:: Szczegóły » Fornir na meble

Odbiór mieszkania i domu Poznań, formalności budowlane

Odbiór mieszkań i domów od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim wykonane przez inspektora, kompleksowa obsługa inwestycji, wynajem sprzętu budowlanego, prowadzenie formalności przed rozpoczęciem inwestycji oraz sprzedaż działek i domów to zasadnicza działalność PHU Allora Invest.

www: http://odbiormieszkaniadomu.pl

:: Szczegóły » Odbiór mieszkania i domu Poznań, formalności budowlane

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 71 0 1