Instalacje
Klimatyzacje

  :: Dodaj wpis  

Klima-Expert Sp. z o.o.

Firma Klima Expert zajmuje się sprzedażą urządzeń związanych z klimatyzacją, wentylacją. Oferuje nie tylko szeroki wybór poszczególnych produktów, ale także wysoką ich jakość. W Klima Expert możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Firma zajmuje się też fachowym montażem oferowanych sprzętów. Prowadzi ponad to sprawnie działający serwis - gwarancyjny i pogwarancyjny.

www: http://www.klima-expert.pl

:: Szczegóły » Klima-Expert Sp. z o.o.

Usługi specialistyczne - naprawa, montaĹź klimatyzacji i inne | Spec7

Firma Spec7 mieści się w Zabrzu, powstała w wyniku połączenia rzetelności, kompetencji i doświadczenia specjalistów z różnych obszarów branż technicznych. Jesteśmy ambitnym i młodym zespołem profesjonalistów, których kierunkiem jest ciągły rozwój. prócz obszarów związanych z klimatyzacją zajmujemy się również między innymi instalacjami elektrycznymi, pomiarami wilgotności, osuszaniem pomieszczeń, ozonowaniem, czy dezodyrozacją. Głównym obszarem działania firmy SPEC7 jest województwo śląskie.

www: http://www.spec7.pl/

:: Szczegóły » Usługi specialistyczne - naprawa, montaĹź klimatyzacji i inne | Spec7

Klima Nord Sp. z o.o. - klimatyzacja, wentylacja, ch�odnictwo, automa

KLIMA NORD - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, autoryzowany dealer urządzeń CARRIER i TOSHIBA. Sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - Poznań, Szczecin

www: http://www.klima-nord.pl/

:: Szczegóły » Klima Nord Sp. z o.o. - klimatyzacja, wentylacja, chĹ�odnictwo, automa

Klimatyzatory Gdynia

Profil działalności firmy KARSA KLIMA Gdynia stanowi sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacji, jak również automatyki. Przedsiębiorstwo świadczy usługi na obszarze całej Polski, 24 godziny na dobę. Świadczy usługi w okresie gwarancyjnym, jak też pogwarancyjnym urządzeń.

www: http://karsaklima.pl/

:: Szczegóły » Klimatyzatory Gdynia

Amoniak, chłodnictwo przemysłowe, instalacje amoniakalne, urządzenia chłodnicze

Amoniak Chłodnictwo Krzysztof Makowski. Firma specjalizuje się w modernizacjach przemysłowych instalacji amoniakalnych, chłodniczych. Amoniak, chłodnictwo przemysłowe, instalacje amoniakalne, urządzenia chłodnicze.

www: http://www.amoniak.com.pl/

:: Szczegóły » Amoniak, chłodnictwo przemysłowe, instalacje amoniakalne, urządzenia chłodnicze

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0