Instalacje
Instalacje wodne

  :: Dodaj wpis  

IVENT separatory, przepompownie

Firma IVENT zajmuje się doborem i sprzedażą separatorów substancji ropopochodnych (koalescencyjnych i lamelowych) oraz tłuszczów i skrobi. Oferujemy szeroką gamę separatorów zarówno w zbiornikach plastikowych, stalowych jak i betonowych. Posiadamy również duży wybór przepompowni ścieków i wody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.ekoivent.pl/

:: Szczegóły » IVENT separatory, przepompownie

Hydraulik Warszawa - 502 784 950 - Awarie hydrauliczne, instalacje

hydraulik.warszawa24.biz oferuje usługi hydrauliczne, instalacje sanitarne, przyłącza do wodociągów jak również podłączenie pralki, wanny czy brodzika. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów hydraulicznych. Na nasze usługi zawsze udzielamy gwarancji ponieważ jesteśmy pewni kompetencji naszych hydraulików.

www: http://hydraulik.warszawa24.biz/

:: Szczegóły » Hydraulik Warszawa - 502 784 950 - Awarie hydrauliczne, instalacje

Hydraulik Łódź

Wykonujemy komleksowe usługi hydrauliczne m.in.: usuwanie awarji hydraulicznyh, montaż baterii, umywalek, toalet, wanien, brodzików, kabin prysznicowych, mechaniczne udrażnianie zapchanych rur kanalizacyjnych, przepychanie toalet, instalacje wodne, kanalizacyjne oraz drobne usługi naprawcze. Nasi hydraulicy usuną praktycznie każdą awarię szybko i sprawnie a za razem niedrogo. Na usługi hydrauliczne udzielamy 10 lat gwarancji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

www: http://www.hydraulik-uslugi-hydrauliczne-lodz.pl/

:: Szczegóły » Hydraulik Łódź

Instalacja wodno-kanalizacyjna

Strona internetowa poświęcona problematyce budowy instalacji wodnej w domu. Omawia także kwestię kosztów w/w inwestycji, jak również metody oszczędzania wody.

www: http://www.instalacje-wodne.snk.pl

:: Szczegóły » Instalacja wodno-kanalizacyjna

Oczyszczalnie ekologiczne

Ekopol.pl - Adres internetowy producenta oczyszczalni ścieków. Przedsiębiorstwo EKOPOL wytwarza oczyszczalnie ścieków: ekologiczne, biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba (zbiorniki bezodpływowe). Jest liderem wśród producentów oczyszczalni ścieków w Polsce. Działa ponad 10 lat.Z racji tak długiemu stażu posiada doświadczenie i praktykę w produkcji, instalacji i w obsłudze, serwisie. Oczyszczalnie ścieków firmy EKOPOL znajdują się w tysiącach polskich domach, hotelach, restauracjach i miejscach użyteczności publiczne.

www: http://www.ekopol.pl

:: Szczegóły » Oczyszczalnie ekologiczne

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0