Instalacje
Instalacje gazowe

  :: Dodaj wpis  

Katowice - instalacje gazowe i sanitarne

Firma Instalex powstała w maju 1994 roku na bazie zespołu instalacyjnego PRB PW Katowice z siedzibą w Piekarach Śląskich. Specjalizujemy się w całościowym wykonawstwie instalacyjnym w obszarze instalacji ogrzewających, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Wdrożymy instalacje w różnorodnych technologiach, których używanie zdeterminowane jest swoistością obiektów lub warunkami technicznymi. Użytkujemy również rury preizolowane oraz technologie rur zgrzewanych i zaciskowych.

www: http://www.instalex.katowice.pl

:: Szczegóły » Katowice - instalacje gazowe i sanitarne

Instalacje Gazowe

Zakład Instalacji Sanitarnych świadczy kompleksowe usługi z zakresu wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych i grzewczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi uprawnieniami i certyfikatami. Działamy w Rzeszowie oraz na terenie województwa podkarpackiego. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

www: http://zis.rzeszow.pl/

:: Szczegóły » Instalacje Gazowe

Hydraulik Kraków-Instalacje Gazowe

Usługi Hydrauliczne Kraków Instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne,gazowe, wymiana starych rur montaż nowych rur z miedzi , plastiku , stali naprawy piecyków , montaż wodomierzy, centralne ogrzewanie , przeróbki instalacji biały montaż , awarie i drobne usługi.

www: http://www.hydraulic.pl/

:: Szczegóły » Hydraulik Kraków-Instalacje Gazowe

Usługi hydrauliczne Piła

Firma świadczy profesjonalne usługi instalacyjne i hydrauliczne na terenie Piły. Oferujemy: kompleksowe remonty i budowę instalacji grzewczych, gazowych i sanitarnych, udrożnianie rur kanalizacyjnych i czyszczenie kanalizacji, montaż kabin prysznicowych, wanien, sedesów, bidetów, umywalek, itp. Zajmujemy się montażem kotłów i podgrzewaczy wody oraz oferujemy pomoc w zakresie różnorodnych awarii hydraulicznych i sanitarnych.

www: http://www.pila.twojinstalator.pl/

:: Szczegóły » Usługi hydrauliczne Piła

InstalGaz - Instalacje gazowe

Oferujemy wykonanie instalacji w nowych technologiach minimalizujących straty ciepła oraz awaryjność systemu grzewczego. W przypadku tak ważnej instalacji jaką jest instalacja gazowa oferujemy państwu pełen zakres usług począwszy od formalności w zakładzie gazowniczym. Oferujemy Państwu montaż kotłów gazowych, olejowych na paliwa stałe oraz alternatywnych źródeł ciepła [pompy ciepła] oraz kominki z płaszczem wodnym. Doradzimy Państwu w doborze urządzeń pod względem technicznym i funkcjonalnym. Szczególnie polecamy Państwu produkty firmy Junkers [www.junkers.com.pl], której jesteśmy autory

www: http://www.instalacje-gaz.pl/

:: Szczegóły » InstalGaz - Instalacje gazowe

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0