« Strona Główna

węgiel - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sklepy ogólnobudowlane, Budowa domów, Hydraulika, Piece, Ogrzewanie, Składy węgla, Kotły, Bojlery, Kruszywa, Instalacje co, Kominki, Inne, małopolskie,


Market Techniczno Budowlany - Zaplecza.pl

Szukasz marketu budowlanego w którym nie tylko znajdziesz wszelakiego rodzaju narzędzia czy materiały budowlane, ale również doświadczoną obsługę, która służy radą każdemu klientowi? Odwiedź market techniczno-budowlany gdzie poza zakupami, możesz również zamówić założenie instalacji fotowoltaicznej, klimatyzacji, wentylacji czy rekuperacji. Kupisz tu również opał, taki jak pellet, brykiet, ekogroszek i węgiel – tylko najwyższej klasy.

www: http://www.zaplecza.pl

:: szczegóły

Sprzedaż i montaż kominów i wkładów kominowych

Sprzedaż i montaż systemów kominowych ze stali kwasoodpornej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pomiar istniejącego przewodu kominowego, dostawę oraz montaż komina lub wkładu kominowego w okolicach Płocka. Nasze systemy obejmują wkłady kominowe w średnicach od fi 110 mm do fi 400 mm, kominy izolowane, wkłady kominowe owalne oraz systemy turbo do kotłów z zamkniętą komorą spalania. Mogą współpracować z urządzeniami grzewczymi na olej opałowy, gaz, węgiel, miał.

www: http://www.ekomin24.pl/

:: szczegóły

Sklad.sacz.pl - H.S.O. SREBRNE skład opału i materiałów budowlanych

Nasza Firma istnieję od 1995 roku, została założona przez państwo Alfreda i Marię Pawlik, znajduję się w Niskowej ,gmina Chełmiec, oraz filia w miejscowości Przyszowa ,gmina Łukowiaca. Prowadzimy sprzedaż detaliczną dla indywidualnych odbiorców oraz Firm i instytucji. od lat dostarczamy wysokiej jakości węgiel energetyczny Katowickiego Holdingu Węglowego, ponadto posiadamy szeroką ofertę materiałów budowanych głownie kruszywa , naszym atutem jest dostosowanie się do potrzeb klienta możliwość sprowadzenia żądanego towaru oraz ustalenie terminów i godzin dostaw również w popołudnia i soboty.

www: http://sklad.sacz.pl/

:: szczegóły

Pogotowie hydrauliczne Poznan

Specjalizujemy się przede wszystkim w usuwaniu bieżących awarii hydraulicznych na terenie Poznania i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego typu zlecenia: począwszy od wymiany wężyka, zaworka pod umywalką, naprawy cięknącego kranu, wymiany baterii, naprawy cieknącej spłuczki, udrożnienia rur kanalizacyjnych, podłaczenia pralki po wymianę-instalację kotła na węgiel, gazowego, wykonania kompleksowej instalacji wod-kan-gaz-CO. Wykonujemy biały montaż: zakładanie umywalek, wanien, toalet, kabin prysznicowych, bidetów, zlewów kuchennych. Zajmujemy się podłączaniem do sieci wod-kan pralek, zmywarek.

www: http:///www.hydraulik-instalator-poznan.pl

:: szczegóły

grzejniki, piece, kotły, kolektory słoneczne, ogrzewanie podłogowe, na

Piece, grzejniki, kotły,kolektory słoneczne,pompy, purmo,płytowe,łazienkowe,ogrzewanie podłogowe,piece gazowe,nagrzewnice,piece co,pex-al-pex,solary to tylko niektóre pozycje z oferty sklepu internetowego Northbud Ogrzewanie. Wykonujemy również instalacje sanitarne i grzewcze bardzo szybko i tanio. Polecamy także workowany węgiel i ekogroszek z polskich i czeskich kopalni o wysokiej kaloryczności, dostarczany błyskawicznie na paletach pod wskazany adres na terenie kraju.

www: http://www.northbud.pl/

:: szczegóły

kotly.com - Technika grzewcza, kotły c.o., grzejniki, pompy Kotły cent

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem Techniki Grzewczej z wieloletnim doświadczeniem. Tutaj znajdziesz odpowiednie do Twoich potrzeb Kotły, Kolektory słoneczne oraz Grzejniki Centralnego Ogrzewania, a także wszelki osprzęt. Proszę przejrzeć ofertę sklepu internetowego WWW.KOTLY.COM która wyczerpująco opisuje wszystkie produkty. Dostawa w JEDEN DZIEŃ ! Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają 22% podatek VAT. Ceny są aktualne ! Cena kotła zawiera już koszty dostawy w każde miejsce w Polsce!

www: http://www.kotly.com/

:: szczegóły

Tanie ogrzewanie

Witam na mojej stronce o ogrzewaniu. Znajdziesz tutaj wszystko na temat technik grzewczych, paliw do ogrzewania oraz co najważniejsze jak ogrzewać ale tanio.

www: http://www.tanie-ogrzewanie.biz.pl

:: szczegóły

Ekogroszek

Ekogroszek gości w naszych kotłowniach co raz częściej. I chwała mu za to. Ekogroszek to paliwo ekologiczne ze względu na niską emisję do atmosfery substancji szkodliwych dla środowiska. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że ekogroszek doceniany jest także jako niedrogie ogrzewanie. Cena energii jaką bez wątpienia jest ekogroszek jest bardzo zróżnicowana ? od ok. 450 zł do 800 zł za tonę. Różnica w cenie odzwierciedla jednak poziom jakości tego surowca. Warto przemyśleć dwa razy zakup taniego ekogroszku, żeby nie okazało się za jakiś czas, iż zaoszczędziliśmy, ale tylko pozornie. Tani

www: http://www.ekogroszek-czestochowa.pl

:: szczegóły

TERMO-BUD

TERMO-BUD. Oferujemy naszym klientom węgiel we wszystkich dostępnych w Polsce typach tj. od typu 31.2 do 35.2B z pełną struktura jakościowa - od klasy 18 MJ/kg (miały surowe) do 31 MJ/kg (węgiel opalowy) w pełnym zakresie grup asortymentowych - miały, średnie, grube. Dodatkowo oferujemy drzewo opalowe i kominkowe. Ponadto oferujemy usługi transportowe, oraz kruszywa takie jak przepalona hałda nadającą się doskonale na podbudowy, szczególnie przy robotach drogowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

www: http://tbsj.pl

:: szczegóły

Internetowa hurtownia hydrauliczna

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą internetowej hurtowni hydraulicznej w której mogą Państwo zakupić piece gazowe, piece na ekogroszek, pelet oraz węgiel. Posiadamy również w sprzedaży grzejniki Purmo, Idmar, Termopan. Proponujemy korzystne warunki finansowe oraz profesjonalne doradztwo.

www: http://www.sklep.eko-instal.net

:: szczegóły

Bodart & Gonay - kominki gazowe, wkłady kominkowe

W serwisie asortyment firmy Bodart & Gonay. Główną jego część stanowią kominki gazowe oraz wkłady kominkowe na drewno i węgiel.

www: http://www.b-g.com.pl/

:: szczegóły

kotły, piece, bojlery, wymienniki ciepła, podgrzewacze wody - Producen

Firma PPHU Kolton produkuje kotły i piece c.o. bojlery, wymienniki ciepła i podgrzewacze wody. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości kotłów na paliwa stałe (węgiel, miał węglowy, mieszanki miałowo-węglowe a także trociny, zrąbki, brykiety, drewno). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.kolton.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0