« Strona Główna

kotly.com - Technika grzewcza, kotły c.o., grzejniki, pompy Kotły cent

[Znajdziesz w katalogu wg » | Słowa kluczowe: kotły | kotły stalowe | kotły żeliwne | kotły z podajnikiem | kotły na eko groszek | kotły na drewno | węgiel | grzejniki | bojlery | wymiennik]

http://www.kotly.com/

Opis strony Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem Techniki Grzewczej z wieloletnim doświadczeniem. Tutaj znajdziesz odpowiednie do Twoich potrzeb Kotły, Kolektory słoneczne oraz Grzejniki Centralnego Ogrzewania, a także wszelki osprzęt. Proszę przejrzeć ofertę sklepu internetowego WWW.KOTLY.COM która wyczerpująco opisuje wszystkie produkty. Dostawa w JEDEN DZIEŃ ! Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają 22% podatek VAT. Ceny są aktualne ! Cena kotła zawiera już koszty dostawy w każde miejsce w Polsce!

Słowa kluczowe:Słowa kluczowe: kotły, kotły stalowe, kotły żeliwne, kotły z podajnikiem, kotły na eko-groszek, kotły na drewno, węgiel, grzejniki, bojlery, wymiennik

www.kotly.com jest niewątpliwie ekspertem w dziedzinie techniki grzewczej. Firma jest dystrybutorem pieców centralnego ogrzewania takich czołowych firm jak: PER-EKO , Termo-Tech, ,Viadrus, Ogniwo, Camino, Dakon, Stalmark, Galmet, Klimosz, Kostrzewa, Moderator, Atmos oraz Eko-Vimar. Firma jest także hurtownią grzejników centralnego ogrzewania firm KORAD i Regulus.

www.kotly.com zlokalizowane jest na terenie woj. śląskiego oraz opolskiego. Firma posiada dwa punkty sprzedaży wyspecjalizowane w technice grzewczej: Krzyżanowice (woj. śląskie) oraz Kietrz (woj. opolskie).

W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują następujące produkty:

Stalowe kotły grzewcze firmy PER-EKO - wysoka jakość po atrakcyjnej cenie.

Przez wzgląd na uwagę, iż wszystkie modele kotłów produkowane są zgodnie z obowiązującymi standardami i wszystkie posiadają certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie użytkowania, kotły te od wielu lat spotykają się z wysokim poparciem i uznaniem polskich konsumentów. Źródłem niskich cen jest funkcjonowanie producenta na terenie strefy ekonomicznej po fabryce samochodów ciężarowych STAR w Starachowicach.


Kotły z podajnikiem tłokowym na miał Stalmark - ceny porównaj sam.

Jak kiedyś powiedział nam jeden z producentów sterowników do kotłów c.o.: "te kotły się nie psują". Bardzo dobrze sprawują się tutaj też kotły o dużej mocy do 480kW.


Również u nas najtaniej zakupisz super kotły na drewno, węgiel i koks:

- niezwykle odporne i trwałe kotły żeliwne Viadrus;
- wysoko-sprawnościowe i solidne kotły stalowe Ogniwo oraz;
- wyjątkowo efektywne kotły zgazujące suche drewno Atmos oraz Orlan


Zrębki drewniane najlepiej spala uniwersalny kocioł Moderator wraz z zestawem podającym SMOK. Produkty te dostępne są także w zestawie jako tzw. AZSB, czyli Automatyczny Zestaw do Spalania Biomasy.

<

Strona dodana: 2010-03-05 15:08:01

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Instalacje Podkategoria BojleryKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0