« Strona Główna

budownictwo ekologiczne - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo drogowe, Instalacje elektryczne, Budowa domów, Tynki,


Domy keramzytowe, Domy prefabrykowane - KROSBUD

Firma KROSBUD zajmuje się budową domów z keramzytu. W naszej ofercie posiadamy budownictwo ekologiczne, domy modułowe, domy z keramzytobetonu.

www: http://www.krosbud.pl/

:: szczegóły

Mieszkania deweloper Poznań

Ciepłe domy pasywne Poznań oraz Luboń, to propozycja nie tylko dla ludzi z regionu Wielkopolski. Każdemu kto pragnie mieć mieszkania energooszczędne Luboń oraz Poznań mają możliwość takie zapewnić. Oferta tutaj.

www: http://www.passivia.pl

:: szczegóły

Architekt Wrocław

Budujemy domy energooszczędne ? drewniane i murowane. Wszechstronne usługi z zakresu projektowania, inwestycji i budownictwa realizowane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Szansa dopasowania projektu domu do oczekiwań klienta. Aby ustalić szczegóły współpracy, zapraszamy do pracowni we Wrocławiu lub kontaktu przez telefon lub email: Architekt ProEkoArt: 695 94 73 27, proekoart@poczta.onet.pl.

www: http://www.proekoart.com.pl

:: szczegóły

DLJM SYSTEM, INTELIGENTNE SYSTEMY, INTELIGENTNE DOMY, INTELIGENTNE HOTELE

DLJM System od kilkunastu lat zajmuje się nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie. Instalacje inteligentne czy eko budownictwo to dziedziny w której specjalizuje się ta firma. Zajmuje się wdrażaniem systemów sterowania ogrzewaniem, oświetleniem, klimatyzacją czy też roletami. Ponadto stara się wdrażać idee budownictwa ekologicznego.

www: http://www.inteligentnebudownictwo.com.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane

Sztandarową usługą pracowni projektowo-wykonawczej pro-eko-art jest budownictwo energooszczędne w najnowocześniejszych technologiach szkieletu wykonanego z drewna czy tradycyjnej. Doświadczony architekt optymalnie zaprojektuje dom. Wysokiej klasy domy szkieletowe to optymalna inwestycja. Długi okres użytkowania domów to istotny czynnik wyróżniający propozycję usługową PRO-EKO-ART. Pracownia zaprasza klientów ? Wrocław oraz okolice.

www: http://www.proekoart.pl

:: szczegóły

Budownictwo ekologiczne

Trefll - budownictwo ekologiczne Naszym klientom udowadniamy,że potrafimy połączyć najstarsze materiały budowlane, znane od tysiącleci z nowoczesną architekturą połączoną z najnowocześniejszą technologią. Nasze domy dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów budowlanych gwarantują zdrowie i oszczędne mieszkanie.Zapraszamy na nasza strone.

www: http://trefll.pl/

:: szczegóły

ARCHETYP

Projektujemy i budujemy domy z bala prostokątnego i okrągłego . Domy te wykonujemy w wersji pod klucz. Prowadzimy budowy w formie inwestora zastępczego od projektu poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Możemy zbudować dom w każdej innej technologii drewnianej np. szkieletowy, ryglowo-słupowy itp.

www: http://www.archetyp.net.pl/

:: szczegóły

LEPIANKA-TYNKI Z GLINY

Firma zajmująca się budownictwem ekologicznym. Świadczy usługi nakładania glinianych tynków i gładzi, murowania z cegieł słomiano-glinianych, ocieplania ścian naturalnymi materiałami itp.

www: http://www.lepianka.net/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0