« Strona Główna

Budownictwo ekologiczne

[Znajdziesz w katalogu wg » | ]

http://trefll.pl/

Opis strony Trefll - budownictwo ekologiczne Naszym klientom udowadniamy,że potrafimy połączyć najstarsze materiały budowlane, znane od tysiącleci z nowoczesną architekturą połączoną z najnowocześniejszą technologią. Nasze domy dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów budowlanych gwarantują zdrowie i oszczędne mieszkanie.Zapraszamy na nasza strone.

Słowa kluczowe:

Firma Trefll cieszy się od lat dużym uznaniem na rynkach zachodniej Europy wśród swoich klientów jako innowacyjny specjalista w budownictwie ekologicznym. Nasz sukces zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz dostosowaniem naszego doświadczenia do klienta potrzeb.

To także połączenie ekologicznych materiałów budowlanych z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Od 1994 roku działamy na terenie zachodniej Europy: Niemcy, Austria, Francja, Szwajcaria, Włochy, Szwecja, Holandia. Od 2005 roku jesteśmy obecni również w Polsce, gdzie odnosimy wiele sukcesów. Zajmujemy się zarówno produkcją ekologicznych materiałów budowlanych jak i wykorzystywaniem ich w naszych realizacjach. Nasze hasło to "Mieszkaj Eko Logiczne". Naszym celem jest zmiana ukształtowanej przez ostatnie dziesięciolecia świadomości o tzw. domach z ziemi, czyli budowlach opartych na technologii: glina, drewno, kamień.

Strona dodana: 2008-02-27 14:01:31

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Budownictwo Podkategoria Budowa domówKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0