Materiały budowlane
Izolacje

  :: Dodaj wpis  

Zawory TE-HA-BUD - producent i dystrybutor zaworĂłw | END-Armaturen

Te-ha-Bud to firma działająca na stronie zawory.pl. Zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości urządzeń odpowiadających za przepływ mediów - zaworów. W swojej ofercie posiada zowory pneumatyczne i elektromagnetyczne, przepustnice czy zasuwy. Sklep zawory.pl oferuje wszystkie potrzebne narzędzia do bezpiecznej i szczelnej instalacji. Firma zajmuje się tylko dystrybucją najwyższej jakości producentów zaworów, które są sprawdzone i bezpieczne. Jest przedstawicielem np. AVM Automation

www: http://www.zawory.com.pl/

:: Szczegóły » Zawory TE-HA-BUD - producent i dystrybutor zaworĂłw | END-Armaturen

Ergodocieplenia – ocieplenie poddasza, ocieplenie domu

Jesteśmy firmą wykonującą docieplanie budynków metodą wdmuchiwania (blow-in) granulatu celulozy i wełny. Posiadamy certyfikat na wykorzystywanie wełny GRANROCK SUPER, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www: http://ergodocieplenia.pl/

:: Szczegóły » Ergodocieplenia – ocieplenie poddasza, ocieplenie domu

PRINZ Polska Sp. z o.o. – Osuszanie murów metodą cięcia

Stosujemy technologię PRINZ polegającą na zakładaniu nowej warstwy izolacji poziomej w zawilgoconych murach, metodą cięcia. Usługę wykonujemy w domach, kamienicach jak również obiektach zabytkowych. Zapewniamy 30-letnią gwarancję.

www: http://osuszanie-prinz.com.pl/

:: Szczegóły » PRINZ Polska Sp. z o.o. – Osuszanie murów metodą cięcia

Caldo Izolacja | 1000Materiały izolacyjne, termiczne, przeciwkondensa

Potrzebujesz materiałów izolacyjnych? Jeśli tak to nasza firma "Caldo Izolacja" zapewni Ci nie tylko bardzo szeroki wybór, ale także ich najwyższą jakość. Dzięki nam izolacja kanałów wentylacyjnych, izolacja przemysłowa, systemy ochrony przeciwpożarowej stoją na najwyższym poziomie. Izolacje przemysłowe także u nas stoją na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.caldo-izolacja.pl/

:: Szczegóły » Caldo Izolacja | 1000Materiały izolacyjne, termiczne, przeciwkondensa

Graftex Andrzej Pawłowski - termoizolacje

Jeżeli potrzebne są Państwu wysokiej jakości pierścienie uszczelniające w rozsądnej cenie to jak najszybciej zapoznajcie się z naszą ofertą sprzedażową, która dostępna jest na naszej stronie www. Dla nas od wielu już lat najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów między innymi dlatego też oferujemy termoizolacje z najwyższej światowej półki. Jeżeli nie wiecie jakie szczeliwa wybrać, to nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać właściwego zakupu.

www: http://www.graftex.eu/

:: Szczegóły » Graftex Andrzej Pawłowski - termoizolacje

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0