Materiały budowlane
Izolacje

  :: Dodaj wpis  

PRINZ Polska Sp. z o.o. – Osuszanie murów metodą cięcia

Stosujemy technologię PRINZ polegającą na zakładaniu nowej warstwy izolacji poziomej w zawilgoconych murach, metodą cięcia. Usługę wykonujemy w domach, kamienicach jak również obiektach zabytkowych. Zapewniamy 30-letnią gwarancję.

www: http://osuszanie-prinz.com.pl/

:: Szczegóły » PRINZ Polska Sp. z o.o. – Osuszanie murów metodą cięcia

Caldo Izolacja | 1000Materiały izolacyjne, termiczne, przeciwkondensa

Potrzebujesz materiałów izolacyjnych? Jeśli tak to nasza firma "Caldo Izolacja" zapewni Ci nie tylko bardzo szeroki wybór, ale także ich najwyższą jakość. Dzięki nam izolacja kanałów wentylacyjnych, izolacja przemysłowa, systemy ochrony przeciwpożarowej stoją na najwyższym poziomie. Izolacje przemysłowe także u nas stoją na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.caldo-izolacja.pl/

:: Szczegóły » Caldo Izolacja | 1000Materiały izolacyjne, termiczne, przeciwkondensa

Graftex Andrzej Pawłowski - termoizolacje

Jeżeli potrzebne są Państwu wysokiej jakości pierścienie uszczelniające w rozsądnej cenie to jak najszybciej zapoznajcie się z naszą ofertą sprzedażową, która dostępna jest na naszej stronie www. Dla nas od wielu już lat najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów między innymi dlatego też oferujemy termoizolacje z najwyższej światowej półki. Jeżeli nie wiecie jakie szczeliwa wybrać, to nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać właściwego zakupu.

www: http://www.graftex.eu/

:: Szczegóły » Graftex Andrzej Pawłowski - termoizolacje

Climowoool izolacja

Climowool sp. z o.o. to krajowy producent wełny ocieplającej służącej do izolacji cieplnej i akustycznej. Nasze produkty w pełnej gamie służą między innymi do docieplania dachów, stropodachów i poddaszy oraz do izolacji cieplnej elewacji i ścianek działowych budynków jedno i wielorodzinnych. Zapraszamy na nasza stronę WWW.

www: http://www.climowool.pl/

:: Szczegóły » Climowoool izolacja

Izolacja termiczna? Termoizolacja? Budujesz dom? Sprawdź nasza ofertę.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MAT-BUD" funkcjonuje na ogólnopolskim rynku od 1998 roku Trzonem naszej działalności są materiały budowlane izolacje, termoizolacje oraz wykończenia wnętrz. Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów materiałów budowlanych na terenie całej Polski. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy budowlane jak i klienci indywidualni na terenie całej Polski. Sprzedaż izolacji, termoizolacji opieramy na naszym sklepie internetowym, który zapewnia wygodę dla naszych klientów.

www: http://esklepmatbud.pl/

:: Szczegóły » Izolacja termiczna? Termoizolacja? Budujesz dom? Sprawdź nasza ofertę.

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 220 29 104