Architekci i projektowanie
Targi, wystawy

  :: Dodaj wpis  

Stoiska Targowe- 3D Expo

Łódź, Poznań, Warszawa oraz Wrocław to doskonałe miejsca dla handlu. W tym celu możemy zaproponować Państwu spersonalizowane stoiska targowe, które bez wątpienia skupią na sobie spojrzenia przechodniów. Charakterystycznie zaprojektowane, zwracające uwagę stoiska reklamowe to klucz do marketingowego sukcesu. Warto jest zawierzyć tą odpowiedzialność właśnie nam, ponieważ posiadamy w swojej branży wieloletnie doświadczenie. Można nas zobaczyć na corocznych targach m.in. w Pradze. Za niewielką opłatą zaprojektujemy dla Państwa wspaniałe systemy wystawiennicze, łączące w sobie solidne wykonanie, tr

www: http://www.3dexpo.pl/

:: Szczegóły » Stoiska Targowe- 3D Expo

Zabytek zadbany - zachowane pierwotne walory budowlane

Stowarzyszenie Ochrony Narodowej Dziedzictwa Materialnego zachęca do uczestnictwa w konkursie "Zabytek zadbany", ogłaszanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem konkursu jest rozpowszechnienie wzorców prawidłowego utrzymania obiektów zabytkowych. Konkurs ma charakter edukacyjny, jest skierowany do właścicieli, zarządców zabytków wpisanych do rejestru.

www: http://www.zabytekzadbany.pl/

:: Szczegóły » Zabytek zadbany - zachowane pierwotne walory budowlane

Fachowe kalendarze książkowe dla spółek

Obszerna oferta terminarzy książkowych oraz skuteczna realizacja zleceń, to fundamentalne atuty naszej oferty. Wszelkiego dnia wkładamy dużo starań w to, że dopasować się do życzeń naszych nabywców. Jesteśmy elastyczni, proponujemy korzystne ceny i proponujemy wszechstronne usługi dot. kalendarzy. U nas można liczyć na projekt graficzny i druk indywidualnego kalendarza książkowego. Oferujemy kalendarze reklamowe dla przedsiębiorstw dzienne oraz tygodniowe. Mamy także kalendarzyki kieszonkowe i biurkowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.intello.pl

:: Szczegóły » Fachowe kalendarze książkowe dla spółek

Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, Radom - Mitek Design

Studio Projektowe Mitek Design – projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa / Radom Wykonujemy projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz projekty z zakresu designu, wzornictwa przemysłowego. Pracownia projektowania wnętrz działa głównie na terenie Warszawy, w Radomiu jak również na terenie całego kraju.

www: http://www.mitekdesign.pl/

:: Szczegóły » Projektowanie i aranĹźacja wnętrz Warszawa, Radom - Mitek Design

losdosdesign.com

Jesteśmy zespołem kreatywnych projektantów. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych, ekspozycji wystawienniczych, standów targowych, mebli i oświetlenia.

www: http://www.losdosdesign.com/

:: Szczegóły » losdosdesign.com

  Strona: :  1 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0