Architekci i projektowanie
Targi, wystawy

  :: Dodaj wpis  

Zabytek zadbany - zachowane pierwotne walory budowlane

Stowarzyszenie Ochrony Narodowej Dziedzictwa Materialnego zachęca do uczestnictwa w konkursie "Zabytek zadbany", ogłaszanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem konkursu jest rozpowszechnienie wzorców prawidłowego utrzymania obiektów zabytkowych. Konkurs ma charakter edukacyjny, jest skierowany do właścicieli, zarządców zabytków wpisanych do rejestru.

www: http://www.zabytekzadbany.pl/

:: Szczegóły » Zabytek zadbany - zachowane pierwotne walory budowlane

Fachowe kalendarze książkowe dla spółek

Obszerna oferta terminarzy książkowych oraz skuteczna realizacja zleceń, to fundamentalne atuty naszej oferty. Wszelkiego dnia wkładamy dużo starań w to, że dopasować się do życzeń naszych nabywców. Jesteśmy elastyczni, proponujemy korzystne ceny i proponujemy wszechstronne usługi dot. kalendarzy. U nas można liczyć na projekt graficzny i druk indywidualnego kalendarza książkowego. Oferujemy kalendarze reklamowe dla przedsiębiorstw dzienne oraz tygodniowe. Mamy także kalendarzyki kieszonkowe i biurkowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.intello.pl

:: Szczegóły » Fachowe kalendarze książkowe dla spółek

Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, Radom - Mitek Design

Studio Projektowe Mitek Design – projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa / Radom Wykonujemy projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz projekty z zakresu designu, wzornictwa przemysłowego. Pracownia projektowania wnętrz działa głównie na terenie Warszawy, w Radomiu jak również na terenie całego kraju.

www: http://www.mitekdesign.pl/

:: Szczegóły » Projektowanie i aranĹźacja wnętrz Warszawa, Radom - Mitek Design

losdosdesign.com

Jesteśmy zespołem kreatywnych projektantów. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych, ekspozycji wystawienniczych, standów targowych, mebli i oświetlenia.

www: http://www.losdosdesign.com/

:: Szczegóły » losdosdesign.com

  Strona: :  1 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 223 23 113