BHP
Szkolenia BHP

  :: Dodaj wpis  

Kompleksowe szkolenia bhp Wrocław

Firma usługowa Seguro oferuje szereg usług związanych z bezpieczeństwem pracy. Kursy w tym szkolenia bhp Wrocław przeprowadzają kompetentni pracownicy. Ośrodek gwarantuje profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa pracy. Kurs pierwszej pomocy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zleceniodawców. Oferta firmy Seguro adresowana jest do różnego rodzaju zakładów pracy. Firma Seguro funkcjonująca na rynku usługowym zyskała renomę wśród klientów.

www: http://www.segurobhp.pl/

:: Szczegóły » Kompleksowe szkolenia bhp Wrocław

BHP Konkret

Czy pomyślałeś kiedykolwiek jakie ciążą na Tobie obowiązki w związku z zatrudnianiem pracowników? Chcesz wiedzieć więcej? - Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci zaprowadzić bezpieczne i higieniczne środowisko w pracy, poinformujemy o ryzyku zawodowym. Solidnie, tanio, bezpiecznie.

www: http://bhpkonkret.pl/

:: Szczegóły » BHP Konkret

kursy bhp mazowieckie

Firma szkoleniowo doradcza Codex-BHP działa na terenie województwa Mazowieckiego. Świadczymy usługi szkoleniowo doradcze w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmujemy się również ochroną przeciwpożarową.

www: http://www.codexbhp.pl/

:: Szczegóły » kursy bhp mazowieckie

Ośrodek Szkolenia IŁ-PIB : szkolenia BHP

Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności. Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Instytut Łączności posiada piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej.

www: http://www.szkolenia.itl.waw.pl

:: Szczegóły » Ośrodek Szkolenia IŁ-PIB : szkolenia BHP

Bhp

Outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Bhp Partner. Kompleksowe dokonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji bhp, pierwsza pomoc, doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt, obsługa postępowań powypadkowych, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego. W ofercie też skuteczna pomoc w dostosowaniu terenów, obiektów, budynków. Opracowanie opinii i ekspertyz. Pomoc w realizacji zadań: opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu wojny i pokoju, uzgadniania planów zarządzania kryzysowego

www: http://www.bhp-partner.com.pl/

:: Szczegóły » Bhp

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0