BHP
Szkolenia BHP

  :: Dodaj wpis  

Usługi bhp

Zajmujemy się głównie prowadzeniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Prowadzimy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale także szkolenia pierwszej pomocy. Nasza propozycja jest kompleksowa, dostosowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Szkolenia bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Kursy bhp i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to nasze najważniejsze usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

www: http://szkolenia-bhp.biz/

:: Szczegóły » Usługi bhp

Nasza firma organizuje szeroki wybór w obszarze: szkolenia zawodowe.

CEZ CARGO istnieje od 1992 roku. Działamy w wielu dziedzinach: - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, florysta i inne). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały posiadamy na obszarze całej Polski. - doskonalenie kadr (kursy komputerowe i wiele innych) - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna, symulator dachowania) - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania wstępne) - wynajem busa Zapraszamy na nasz portal www gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. Ofe

www: http://www.cargo.edu.pl

:: Szczegóły » Nasza firma organizuje szeroki wybór w obszarze: szkolenia zawodowe.

Bhp Strefa

Bezpieczna strefa jest Centrum Szkoleniowo-Usługowym, które oferuje swoim Klientom szkolenia BHP dla pracowników, kurs pierwszej pomocy, e-learning z obszaru BHP, usługi BHP, zarządzanie kadrami, pomiary środowiskowe i doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Jesteśmy firmą szkoleniową, gdzie doradcy są doświadczeni, wykwalifikowani oraz angażują się w swoją pracę. Zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni z naszej pomocy, dlatego zapewniamy im jak najlepszą obsługę BHP.

www: http://www.bhpstrefa.pl/

:: Szczegóły » Bhp Strefa

Bezpieczeństwo i higiena pracy - szkolenia

ALTO to szybko rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku BHP z siedzibą w Szczecinie. Realizujemy ćwiczenia BHP, Badania Środowiska Pracy (testy natężenia dźwięku, wibracji, oświetlenia i zapylenia) oraz obsługujemy przedsiębiorstwa pod względem BHP. Charakteryzuje nas najwyższa jakość oferowanych usług przy atrakcyjnych cenach oraz szybkim terminie realizowania prac. Pracujemy przeważnie w województwie lubuskim i zachodniopomorskim, aczkolwiek przyjmujemy zadania z całego kraju.

www: http://szkoleniebhp.szczecin.pl

:: Szczegóły » Bezpieczeństwo i higiena pracy - szkolenia

Szkolenia bhp

Świadczymy usługi bhp. Chętnie przeprowadzimy szkolenia w Państwa firmie. Możemy też pełnić zadania służby bhp, tj. obsłużyć przedsiębiorstwo z całości przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, czyli : szkolenia bhp, dokumentacja powypadkowa, ocena ryzyka zawodowego, bieżące doradztwo, inne. Zapraszamy do współpracy.

www: http://alnum.pl/

:: Szczegóły » Szkolenia bhp

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0