Usługi budowlane
Brukarstwo

  :: Dodaj wpis  

wykładziny Maltzahn

Wieloletnie doświadczenie i lata praktyki sprawiły, że Techma Budowa stała się liderem na rynku układania podłóg. W ofercie znajdą Państwo produkty czołowych producentów, m.in. znanej i cenionej firmy Flotex czy też Tarkett. Ponadto dysponujemy całą gamą materiałów chemii budowlanej. Coraz większe wymagania stawiane przez inwestorów wymuszają na nas stosowanie najlepszych dostępnych technologi oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry. Nasza firma działa na rynku już ponad 10 lat

www: http://www.techmabudowa.pl/uslugi/wykladziny_maltzahn/

:: Szczegóły » wykładziny Maltzahn

Układanie wykładzin PCV

Techma Budowa to lider na rynku wykładzin. Nasza firma działa na rynku już ponad 10 lat, specjalizujemy się w wykładzinach firm Gamrat, Tarkett, Schonox, Maltzahn, Flotex. Jesteśmy ekspertami jeżeli chodzi o układanie wykładzin podłogowych (wykładziny obiektowe, dywanowe, wykładziny pcv), nam możesz zaufać! Coraz większe wymagania stawiane przez inwestorów wymuszają na nas stosowanie najlepszych dostępnych technologi oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry. Dzięki temu nie tylko wiemy jak powinno przebiegać i na czym polega prawidłowe układanie wykładzin podłogowych, ale też doskonale znam

www: http://www.techmabudowa.pl/uslugi/uslugi/co_robimy

:: Szczegóły » Układanie wykładzin PCV

BBUD. Zakład Remontowo Budowlany. Dachy, bruki, elewacje. Katowice, Za

Zakład remontowo budowlany BBUd specjalizuje się w pracach dekarskich, brukarskich oraz elewacyjnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzetem i doswiadczoną załogą.

www: http://bbud.pl/

:: Szczegóły » BBUD. Zakład Remontowo Budowlany. Dachy, bruki, elewacje. Katowice, Za

MDJ GRANIT - Nagrobki z granitu, nagrobki, tablice nagrobkowe, elementy budowlane, Strzegom, dolnośl

Specjalizujemy się w produkcji elementów budowlanych, blatach kamiennych, okładzinach elewacyjnych nagrobkach oraz we wszystkim co związane z kamieniem, zarówno krajowym jak i pochodzącym z kopalni na całym świecie.

www: http://www.mdj-granity.info

:: Szczegóły » MDJ GRANIT - Nagrobki z granitu, nagrobki, tablice nagrobkowe, elementy budowlane, Strzegom, dolnośl

Centrum Kostki Brukowej

Największy dystrybutor kostki brukowej w regionie radomskim. Firma zajmuje się ponadto profesjonalnym układaniem kostki brukowej.

www: http://www.bruk.radom.pl/

:: Szczegóły » Centrum Kostki Brukowej

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0