Sprzęt budowlany
Sprężarki

  :: Dodaj wpis  

Arbatech- sprężarki

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń związanych ze sprężonym powietrzem. Produkty które oferujemy są niezbędne w wielu gałęziach gospodarki, m.in w budownictwie. Posiadamy szeroki wybór kompresorów, sprężarek, osuszaczy czy doprężaczy oraz zajmujemy się serwisem tych urządzeń. Zapewniamy różne formy rozliczeniowe, w tym wynajem, sprzedaż urządzeń używanych oraz leasing.

www: http://www.arbatech.pl/

:: Szczegóły » Arbatech- sprężarki

Techem SA

Dmuchawy wykorzystywane do odsysania i sprężania gazów powinny być wykonane z bardzo trwałego materiału. Tylko wtedy gwarantuje to długą żywotność urządzenia, co oznacza pełne zadowolenie klienta. Cechy naszych produktów: - bezobsługowość, - bardzo cichą pracę, - wysokie wartości podciśnienia, - łatwość podłączenia, - niska masa, mały rozmiar, - bardzo duża wydajność tak przy sprężaniu jak i przy odpompowywaniu. W sprzedaży można znaleźć dmuchawy jednowirnikowe z jednym stopniem jak i z dwoma stopniami.

www: http://www.sprezarki-techem.com.pl

:: Szczegóły » Techem SA

Kompresory śrubowe

Właśnie dziś renomowana firma Tomet ma zamiar zaprezentować swoje nieziemskiej jakości produkty związane ze sprężonym powietrzem. Potrafimy dostarczyć wam świetnej próby kompresory śrubowe i sprężarki tłokowe. Zostały one docenione przez dużą liczbę nabywców z kraju i zagranicy. Takie urządzenia cechuje w pierwszej kolejności niebywała trwałość poświadczona różnymi atestami.

www: http://www.tomet.pl/

:: Szczegóły » Kompresory śrubowe

Gudepol.eu

Firma Gudepol jest producentem urządzeń pneumatycznych, w tym sprężarek, kompresorów, instalacji pneumatycznych i narzędzi.

www: http://www.gudepol.eu/

:: Szczegóły » Gudepol.eu

Klasa czystości

Tespo-System W Warszawie, mazowieckie - specjalność to sprężone powietrze i sprężarkownie. Firma oferuje sprężarki, osuszacze sprężonego powietrza oraz zbiorniki i filtry sprężonego powietrza. Też montaż sprężarkowni i instalacje pneumatyczne. Zapraszamy po separatory kondensatu sprężonego powietrza i filtry sprężonego powietrza. Wentylacje sprężarek - Wentylacja sprężarkowni, wentylacja przemysłowa nietypowa, wykonanie instalacji pneumatycznej.

www: http://www.tespo-system.pl/

:: Szczegóły » Klasa czystości

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0