Materiały budowlane
Kruszywa

  :: Dodaj wpis  

Piasarnia Warszawa - Żwirownia skarboszewo: pospółka, żwir, piasek

Serwal sp. z o.o. produkuje kruszywa budowlane: żwir (sortowany na mokro, o różnym kalibrze) piasek (rzeczny i kopalniany - o różnym kalibrze) pospółkę skrywę

www: http://serwal.com.pl/

:: Szczegóły » Piasarnia Warszawa - Żwirownia skarboszewo: pospółka, żwir, piasek

Piasek Szczecin

Miło nam zaprosić do przedsiębiorstwa wydobywczego Kruszywa z bazą w Szczecinie, w którym wyprzedawane są artykuły budowlane, kruszywa i maszyny budowalane do wszystkich typów budowy i remontów. Komfortowa, wysyłkowa odmiana sprzedaży przypadnie do gustu tym, którzy nie posiadają czasu przechadzać się po składach oraz nie mają odpowiedniego sprzętu transportowego. Dzięki ekspresowej dostawie na terenie Szczecina oraz pozostałych miast masz okazję zamawiać brakujące ci artykuły bez potrzeby zatrzymania pracy. Zapraszamy na stronę firmy.

www: http://www.kruszywa.eu

:: Szczegóły » Piasek Szczecin

Portal Kopalin i Surowców Mineralnych - Polskie Kopalnie

Jeżeli szukasz producentów surowców mineralnych w Polsce i wszelkich kopalin (kruszyw, kamieni ozdobnych, węgla) wszystko to znajdziesz na stronie www.surowce-kopalnie.pl. Są tam firmy umieszczone w katalogu firm gdzie szybko i łatwo odnajdziesz interesującego Cię producenta lub dostawcę. Tutaj także odnajdziesz firme transportową która dostarczy Ci surowiec. Na portalu znajdziesz też informacje z branży, wiadomości, ciekawe filmy. Możesz dodać ogłoszenie/zlecenie na dowolny asortyment.

www: http://www.surowce-kopalnie.pl/

:: Szczegóły » Portal Kopalin i Surowców Mineralnych - Polskie Kopalnie

Sprzedaż kruszyw Wrocław

Dostarczamy naszym klientom na terenie Wrocławia wszelkiego rodzaju materiały budowlanych – sypkie jak piasek- pospolka, miał granitowy, piasek płukany-murarski, żwiry oraz kruszywa sortowane, łamane itp. Posiadamy najlepsze ceny na rynku – realizujemy zlecenia ekspresowo. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego portalu www.skiptrans.pl

www: http://www.skiptrans.pl/piasek-kruszywa.html

:: Szczegóły » Sprzedaż kruszyw Wrocław

Kruszywa ogrodowe

Każdy chce, aby jego ogród był wyjątkowy i piękny. Chcemy w ogrodzie czuć się jak w naturalnym środowisku. Może pomóc nam w tym ozdobione ogrodu kruszywami ogrodowymi. Kruszywa ogrodowe to małe i piękne kamyczki o różnych kolorach i strukturach. Kruszywa ogrodowe mają także szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym. W naszym centrum kruszyw ogrodowych znajdziecie największy wybór kruszywa ogrodowego. Zapraszamy!

www: http://www.kruszywaogrodowe.pl

:: Szczegóły » Kruszywa ogrodowe

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0