Materiały budowlane
Drewno

  :: Dodaj wpis  

Płyty budowalne, sklejki, płyty antypoślizgowe - Jelenia Góra

Zapraszamy do naszego składu drewna i płyt budowlanych. Oferujemy duży wybór płyt OSB, MFP, płyt pilśniowych oraz sklejki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno sklejkę liściastą jak i iglastą w rożnych grubościach i rozmiarach płyt. Oferujemy także wysokiej jakości, trwałe płyty antypoślizgowe wykonane na sklejce.

www: http://www.fhublaszczyk.pl/plyty-i-sklejki-budowlane.html

:: Szczegóły » Płyty budowalne, sklejki, płyty antypoślizgowe - Jelenia Góra

Polska-Sklejka.pl

Polska Sklejka to firma, która pragnie Wam zaoferować najlepsze wyroby drewniane na rynku. W naszej ofercie znajduje się sklejka liściasta, która wyprodukowana jest z forniru sosnowego z wysoko jakościowego gatunku sosny. Nasza sklejka iglasta jest stworzona z forniru drzewa liściastego i sosnowego. Wytwórca sklejki zapewnia Wam, że zamawiając u nas artykuły, dostaniecie niezwykle porządny towar, który będzie służył przez długi okres. Zapraszamy do składania zleceń indywidualnych oraz zbiorowych

www: http://polska-sklejka.pl/

:: Szczegóły » Polska-Sklejka.pl

Tartak Tarnowskie Góry - Perfekt Dach

Tartak Perfekt Dach to sprawdzony dostawca drewna budowlanego. Specjalnością naszego zakładu jest więźba dachowa; specjalizujemy się również w produkcji kompleksowej palety drewna konstrukcyjnego i budowlanego. Obsługujemy klientów z okolic Tarnowskich Gór, Gliwic, Bytomia dostarczając im surowiec najwyższej klasy. Budujesz dom i potrzebna Ci więźba dachowa ? Wybierz Perfekt Dach.

www: http://www.perfekt-dach.pl/

:: Szczegóły » Tartak Tarnowskie Góry - Perfekt Dach

Panel Styl - Panele podlogowe, podlogi drewniane

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi, elewacji, płyt i innych. Naszą działalność prowadzimy od 1997 roku i posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Zapraszamy do zapoznaniem się ze szczegółami oferty w Białymstoku i na naszej stronie www.

www: http://panelstyl.com.pl/

:: Szczegóły » Panel Styl - Panele podlogowe, podlogi drewniane

Czarny dąb - Antyczny Dom

Firma Antyczny Dom świadczy usługi pozyskiwania i obróbki starego drewna na potrzeby indywidualnych klientów. Oferta obejmuje produkcje desek podłogowych wykonanych z ekskluzywnego materiału, jakim jest czarny dąb. To wartościowe, ciemne drewno idealnie przystosowane zarówno do nowoczesnych jak i antycznych wnętrz. Wieloletnie doświadczenie pozwala na produkcję desek podłogowych także ze starego drewna dębowego i sosnowego z zachowaniem ich największych właściwości m.in trwałości i designu.

www: http://www.antycznydom.pl/

:: Szczegóły » Czarny dąb - Antyczny Dom

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0