Materiały budowlane
Styropian

  :: Dodaj wpis  

Heban - hurtownia materiałów budowlanych

Heban to hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych z siedzibą w Krakowie. Obsługuje klientów z całej Małopolski. Ofertę kieruje nie tylko do inwestorów, firm, składów i sklepów budowlanych, ale także do klientów indywidualnych. Dysponuje szerokim asortymentem materiałów i chemii budowlanej, systemów dociepleniowych, glazury i narzędzi. W ofercie znajduje się ponadto ceramika sanitarna, armatura, drzwi i podłogi. Firma zapewnia szybką dostawę zamówień.

www: http://https://heban.net/

:: Szczegóły » Heban - hurtownia materiałów budowlanych

Producent styropianu, skosów styropianowych

Yetico S.A. to jeden z największych producentów wyrobów styropianowych w Polsce. Dzięki wysoko stawianym sobie wymaganiom firma od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce w branży. Yetico jest spółką akcyjną (polski kapitał) z trzema zakładami produkcyjnymi - w Olsztynie, gdzie znajduje się siedziba firmy - Galewicach oraz w Gorzowie Wielkopolskim.

www: http://www.yetico.com/

:: Szczegóły » Producent styropianu, skosów styropianowych

Ozdoby styropianowe na wszystkie okazje

Idealne ozdoby styropianowe na każdą okazję - wesela, komunie, święta oraz aranżacje wnętrz. Profesjonalne dekoracje powstałe z twardego styropianu. Szeroki wybór ozdób, możliwość wykonania dekoracji w różnych rozmiarach oraz zastosowanie twardego styropianu nadaje naszym produktom najwyższą jakość.

www: http://ozdoby-styropianowe.pl/

:: Szczegóły » Ozdoby styropianowe na wszystkie okazje

Listwy styropianowe Dekostyr

Profile styropianowe pokryte masą wodoszczelną to idealny pomysł na wykończenie elewacji. Stosowanie sztukaterii pomaga przy osiągnięciu klasycznego stylu w Twoim domu oraz wnętrz. Listwy styropianowe można użyć przy dekoracji okien, drzwi, ścian lub bram. Innymi elementami sztukateryjnymi są bonie, gzymsy, pilastry i podokienniki.

www: http://dekostyr.pl/

:: Szczegóły » Listwy styropianowe Dekostyr

TERMO IB - Materiał‚y budowlane, materiał‚y termoizolacyjne, konstrukcyjne, płyty gipsowe, docieple

Firma FHU Termo IB Edyta Herzyk istnieje na rynku od 1992 roku. Zaczynaliśmy jako mały skład z materiałami izolacyjnymi a w dniu dzisiejszym jesteśmy największym na rynku sprzedawcą wełny i płyty. Od początku swojej działalności Termo IB współpracuje z dużymi producentami i dostawcami liczącymi się na krajowym rynku materiałów budowlanych. Zaopatrujemy ponad 300 firm, specjalizując się w kompleksowym zaopatrzeniu inwestorów i wykonawców w materiały budowlane.

www: http://www.termoib.pl/

:: Szczegóły » TERMO IB - Materiał‚y budowlane, materiał‚y termoizolacyjne, konstrukcyjne, płyty gipsowe, docieple

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |





Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0