« Strona Główna

solary - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
podkarpackie, Katalogi budowlane, łódzkie, Grzejniki, Armatura sanitarna, Grzejniki, Składy węgla, Piece, Kotły, Budownictwo mieszkaniowe, Usługi ogólnobudowlane, Ogrzewanie, Instalacje wodne, Inne, Pompy ciepłownicze, lubuskie, dolnośląskie, Instalacje co, Budowa domów, Kolektory słoneczne,


A.Z.U. TECH-DOM

Stawiamy na ciągły rozwój przesiębiorstwa. Prezentujemy rzetelność i fachowość wykonywanych tworów, zgodnie z najwyższymi normami technicznymi, w zakresie konserwacji napraw wszelkiego rodzaju sprzętu: chłodniczego, pralniczego, gazowo-elektrycznego także tuzinkowego. Usługi staramy się wykonywać w czasie nie dłuższym niż 2 dni od daty zgłoszenia. Pozwoliła nam na to dobrze rozbudowana siec logistyczna fabryki, która posiada 10 samochodów, w tym dwa dostawcze.Zapraszamy!

www: http://tech-dom.rzeszow.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Bełchatów

Skontaktuj się z naszym doradcą, telefonicznie, e-mailowo lub osobiście a wyceni on dla Ciebie najodpowiedniejszy zestaw kolektorów solarnych. Montujemy tylko solary sprawdzonych firm takich jak Buderus. Latem zapotrzebowanie jest pokrywane nawet z nawiązką. Wykorzystaj bez wahania to co daje Ci natura w każdym zakątku Polski, w każdym województwie. Montujemy kolektory słoneczne w Bełchatowie, solary w Piotrkowie Trybunalskim, instalacje solarne w Pajęcznie oraz zestawy solarne w Radomsku.

www: http://www.kolektory-sloneczne.biz

:: szczegóły

Firma zajmująca się montażem kolektorów słonecznych

Ekologiczne kolektory słoneczne to doskonały pomysł na nowatorskie rozwiązania energetyczne w domuoraz w firmie. Niniejsza spółka poleca znakomitej jakości systemy solarne, a także zapewnia pomoc w pozyskaniu dotacji na ich kupno. Serdecznie zachęcamy każdego do poznania naszej witryny internetowej, od której dzieli Państwa już tylko kliknięcie. Udostępniono tam naszą rozległą paletę ofertową, która obejmuje kolektory słoneczne płaskie, doskonałej jakości solary słoneczne oraz nowatorskie wyroby, takie jak przykładowo system solarny – zapraszamy!

www: http://www.soleno.pl

:: szczegóły

Kleszczów Gmina okolice firmy kolektory dotacje Bełchatów

Od 1 lipca 2010 roku istnieje możliwość zakupu oraz montażu instalacji solarnej za kredyt, którego aż 45 % spłaca za Was Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. O uzyskanie dotacji na zakup i montaż solarów mogą starać się właściciele domków jednorodzinnych oraz wspólnoty mieszkaniowe. Warunek jest taki, że nie mogą oni korzystać z ciepła z sieci miejskiej

www: http://kleszczow.com

:: szczegóły

Rem-Bud(Instalexio-Serwise)

Rem-Bud (Instalexio-Serwise) Kompleksowe usługi instalatorskie dla Twojego domu Jako firma Instalexio-Serwise istniejemy na rynku od 2007 roku i świadczymy usługi instalacyjne, wodno-kanalizacyjne,Gazowe,grzewcze,solaryjne na terenie całej Polski. Firma Rem-Bud (Instalexio-Serwise) wykonuje kompleksowo instalacje: 1. centralnego ogrzewania (tradycyjne i podłogowe) 2. wody ciepłej i zimnej 3. kanalizacji 4. przydomowych oczyszczalni ścieków 5. kotłowni 6 .solary

www: www.instalexio.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Bełchatów Radomsko Kleszczów, solary woj. łódzkie

Wymień energię za którą płacisz na energię darmową? Pomyślisz, jak to możliwe? Oczywiście, że możliwe dzięki darmowym źródłom energii odnawialnej. Poznaj dokładną zasadę działania kolektorów słonecznych, przekonaj się sam jakie możesz mieć z tego korzyści - ciepła woda za darmo! www.wojto.com

www: http://wojto.com/

:: szczegóły

KOLEKTORY SŁONECZNE Z DOTACJĄ 45%: WATT, HEWALEX, KOSPEL.

Montujemy profesjonalne instalacje solarne z kolektorami HEWALEX, KOSPEL, WATT. Bojlery solarne- od 200 l. Cena zestawu wraz z montażem dla rodziny 4, 6 os.- od 6 tys.zł. brutto.Montaż w jeden dzień.Gwarantujemy uzyskanie 45% dotacji do montażu kolektorów. Zasięg - woj. lubelskie. Pracownicy z ponad 20-letnim doświadczeniem w hydraulice.

www: http://www.pro-energia.com.pl/

:: szczegóły

.: Pompy ciepła Białystok

EKO CIEPŁO oferuje Państwu szeroki wybór nowoczesnych urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kolektory słoneczne, pompy ciepła, rekuperatory oraz urządzenia centralnego ogrzewania. Firma Eko-Ciepło oferuje szeroką gamę zestawów solarnych wyposażonych w najwyższej klasy kolektory słoneczne - zarówno płaskie jak i próżniowe. Są to zestawy przygotowane na potrzeby domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i gospodarstw agroturystycznych.

www: http://www.ekocieplo.co/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne

Interesują Cię kolektory słoneczne, solary? Dowiedz się wszystkiego na ich temat z europejskiej kampanii ekologicznej Słoneczne Dni. Weź udział w naszej akcji ekologicznej promującej kolektory słoneczne! Chroń klimat i swój portfel!

www: www.slonecznedni.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe – Hewalex

Hewalex – polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Oferujemy kompletne zestawy słoneczne, jak również poszczególne komponenty. Skorzystaj z darmowego źródła energii, jakim jest Słońce. Ekologia – oszczędność – przyszłość.

www: http://www.hewalex.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne dofinansowanie

Interesuje Cię temat: Kolektory słoneczne dofinansowanie? U nas możesz dowiedzieć się wszystkiego na temat dofinansowania do instalacji kolektorów słonecznych. Poinformujemy Cię jak dostać dofinansowanie do kolektorów słonecznych, jakie dopłaty do kolektorów Ci przysługują i jakie są wymagania aby dostać dotacje na kolektory. W naszym portalu samodzielnie dobierzesz kolektor i policzysz po jakim czasie zwróci Ci się zakup. Solary dofinansowanie. Wejdź na www.inwestujwkolektory.pl

www: http://www.inwestujwkolektory.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Poznań

Alternatywne źródła energii to obecnie przyszłość naszej planety. Warto zainteresować się tym tematem i skorzystać z oferty firm ThermalEnergy. Firma oferuje kolektory słoneczne, solary, kolektory na terenie miasta Poznań i nie tylko. Dodatkowo dzięki fachowej kadrze istnieje dofinansowanie kolektorów słonecznych dla mieszkańców miasta Poznań. Jeżeli interesują Cię kolektory słoneczne, solary, kolektory to skorzystaj z doświadczenie i rzetelności firmy ThermalEnergy.

www: http://www.thermalenergy.com.pl/

:: szczegóły

Pompy ciepła Krosno

Rotero - sklep oferuje urządzenia grzewcze Womar, solary i systemy solarne - niezawodne kolektory słoneczne Watt. Sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych - zestawy solarne, baterie słoneczne, energooszczędne kolektory próżniowe, pompy ciepła i panele słoneczne. Dołącz do grupy naszych zadowolonych Klientów. Wykonywanie kompleksowych instalacji do pozyskiwania energii cieplnej i do podgrzewania ciepłej wody. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Kolektory słoneczne dofinansowanie, cena - ogrzewanie słoneczne Watt. Fotowoltaika, ogniwa fotowoltaiczne, zbiorniki, podgrzewac

www: http://www.rotero.pl/

:: szczegóły

Grzejniki

Sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi oferuje pełny zakres materiałów hydraulicznych i sanitarnych.Oferta sklepu: systemy grzewcze i sanitarne,grzejniki,zlewozmywaki,kabiny prysznicowe,termy,wanny,baterie,kotły,solary,armatura grzewcza,ceramika łazienkowa itp.Tylko markowe produkty od markowych producentów.

www: http://www.sanitek.pl

:: szczegóły

grzejniki, piece, kotły, kolektory słoneczne, ogrzewanie podłogowe, na

Piece, grzejniki, kotły,kolektory słoneczne,pompy, purmo,płytowe,łazienkowe,ogrzewanie podłogowe,piece gazowe,nagrzewnice,piece co,pex-al-pex,solary to tylko niektóre pozycje z oferty sklepu internetowego Northbud Ogrzewanie. Wykonujemy również instalacje sanitarne i grzewcze bardzo szybko i tanio. Polecamy także workowany węgiel i ekogroszek z polskich i czeskich kopalni o wysokiej kaloryczności, dostarczany błyskawicznie na paletach pod wskazany adres na terenie kraju.

www: http://www.northbud.pl/

:: szczegóły

Solary Opole

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą kolektorów słonecznych. Nasza firma nie zajmuje się jedynie ich sprzedażą, ale także gwarantujemy kompleksowe projektowanie zaprojektowania czynności związanych z ich montażem. Własną propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Opola i Okolic, jednakże jesteśmy w stanie dojechać również do innych województw.

www: http://www.mbud.com.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne płaskie

Każda instalacja solarna składa się z baterii kolektorów, umieszczonej zazwyczaj na dachu budynku, podgrzewacza umieszczonego wewnątrz budynku. Instalacja solarna dostarcza rocznie 650kWh z każdego metra kwadratowego kolektora słonecznego. W praktyce wystarcza to na pokrycie w 65% zapotrzebowania do produkcji ciepłej wody użytkowej. Większe instalacje solarne mogą być wykorzystywane do wspomagania centralnego ogrzewania. Kolektory słoneczne idealnie współpracują i uzupełniają się z pompami ciepła.

www: http://kolektory-sloneczne.ekologika.com.pl/

:: szczegóły

Grupy pompowe

Pitern - oferta na sprzedaż i montaż: kolektory słoneczne, systemy solarne, baterie słoneczne, fotowoltaika oraz systemy słoneczne i inne zaawansowane rozwiązania z zakresu ogrzewania słonecznego. Zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, systemy mocowania i panele grzewcze. Prąd ze słońca i wiatru - moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, akumlatory, elektronika, odbiorniki DC, lampy solarne, back-Up. Zapraszamy Państwa - kolektory słoneczne, fotowoltaika.

www: http://www.pitern.pl/

:: szczegóły

mlkolektory.pl :: kolektory słoneczne | usługi budowlane

Nasza firma specjalizuje się głównie w wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii oraz wszelkich instalacji grzewczych z wykorzystaniem urządzeń renomowanych firm europejskich.

www: http://mlkolektory.pl/

:: szczegóły

P.H.U. San-Gaz Sklep internetowy: kotły gazowe, regulatory, zasobniki,

sklep internetowy oferuje: kotły gazowe, zasobniki, kotły na paliwa stałe, kotły na ekogroszek, systemy kominowe, gazowe przepływowe ogrzewacze wody, klimatyzatory, systemy solarne, grzejniki oraz pełne wyposażenia kotłowni.

www: http://strefaciepla.pl/

:: szczegóły

energia-oczyszczanie.com.pl | przydomowe oczyszczalnie in-dran

Zaopatrujemy klientów indywidualnych i firmy w bardzo szeroką gamę: * elektrowni wiatrowych * systemów solarnych / kolektory słoneczne * oczyszczalni przydomowych i dla przemysłu * zbiorników na wodę, deszczówkę, oleje i inne ciecze * wyrobów silikonowych * osadników * odmulaczy * separatorów: tłuszczów, skrobi, węglowodorów * zestawów / systemów przeciwoblodzeniowych * zestawów do ogrzewania podłogowego * akcesoriów i oprzyrządowania Firma współpracuje z wieloma wiodącymi producentami co pozwala nam dostosować ofertę do wymogów i oc

www: http://www.energia-oczyszczanie.com.pl/

:: szczegóły

Kotły CO

Serwis poświęcony dystrybutorom kotłów centralnego ogrzewania, pieców co, kominków z płaszczem wodnym i solarów firmy HKS Lazar. Jeśli chcesz mieć stronę w domenie kotly-lazar.pl lub kominki-lazar.pl skontaktuj się proszę z działem handlowym. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.kominki-lazar.pl

:: szczegóły

Pompy ciepła IVT - Eko-Tech - ...Szczecin, Warszawa, Koszalin, Wrocław

Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją pompy ciepła, klimatyzacji, odkurzaczy centralnych. Wykonujemy kompleksowo instalacje CO oraz WOD-KAN (ogrzewanie podłogowe) w oparciu o pompy ciepła i systemy solarne. Działamy na terenie całego kraju.

www: http://www.cieploznatury.pl/

:: szczegóły

NOEL Wymienniki ciepla

Wielofunkcyjne wymienniki ciepła spełniają rolę bufora, mianowicie dają możliwość podłączenia pieca c.o. razem z płytami solarnymi oraz kominka z płaszczem wodnym. Zbiornik akumulacyjny do kotłów na paliwa stałe do systemów solar. Wymiennik ciepła – przepływowy podgrzewacz c.w.u.. Sprzęgło – możliwość podłączenia kilku źródeł ciepła jednocześnie do zasilania wielu układów c.o.

www: http://wymienniki-ciepla.pl/

:: szczegóły

Aqua Solar

Witamy na stronie poświęconej pozyskiwaniu energii cieplnej z promieniowania słonecznego poprzez kolektory słoneczne. Znajdą tu Państwo szeroki asortyment zestawów oraz akcesorii solarnych. Bardzo konkurencyjne ceny dodatkowo uatrakcyjniają naszą ofertę handlową. Życzymy udanych zakupów!

www: http://aquasolar.pomp.pl/

:: szczegóły

NOEL Wymienniki ciepla

Pojemnościowe wymienniki ciepła firmy Noel to zbiorniki magazynujące ciepło, pochodzące z kotłów stałopalnych, kominków z płaszczem wodnym, pomp ciepła, pieca gazowego, itd. Dające szybkie nagrzanie wody, wyrównanie temperatury w systemach c.o., akumulacja nadmiaru energii cieplnej, ekonomiczniejsze wykorzystanie wyprodukowanego ciepła, zmniejszenie ilości spalin.

www: http://www.wymienniki-ciepla.pl/

:: szczegóły

kolektory słoneczne solary

kolektory słoneczne kolektor słoneczny

www: http://www.kolektory-sloneczne.org

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0