« Strona Główna

sauny fińskie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sauny, Sauny, łódzkie, Hydraulika, Meble, Budownictwo sportowe,


Sauna Relax- Budowa saun - sauny fińskie, sauna sucha

Jeśli masz w domu zbędne pomieszczenie lub wolne miejsce w ogrodzie zbudujemy dla Ciebie Saunę Fińską lub „Ruska Banię” o dowolnych gabarytach i indywidualnie uzgodnionym kształcie. Przygotujemy dla ciebie bezpłatnie kilka ciekawych aranżacji wnętrza oraz wyglądu zewnętrznego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

www: http://www.sauna-relax.pl/

:: szczegóły

Centrum Sauny Wandex

Jesteśmy na polskim rynku od 1990 roku. Zapraszając do współpracy oferujemy Państwu profesjonalny program projektowania i kompleksowej realizacji powierzchni rekreacyjnych i odnowy biologicznej. Jesteśmy profesjonalną firmą dostarczającą luksusowe i nowoczesne sauny, łaźnie, wanny, kabiny natryskowe oraz wiele innych urządzeń pielęgnacji ciała. Polecamy Państwu nasze profesjonalne sauny. Oferowane przez naszą firmę urządzenia takie jak sauna wykonywane są z wysokiej klasy materiałów co gwarantuje ich wysoką jakość.

www: http://www.centrum-sauny.pl

:: szczegóły

Sauny, sauny łódź, łaźnie parowe, producent saun sauny

Firma SAUNALAND P.W. posiada ponad 10 – letnią praktykę w budowaniu i montażu saun fińskich na rynku ogólnopolskim, poprzedzoną doświadczeniem zdobytym w Finlandii

www: http://www.saunaland.pl

:: szczegóły

HARVIA - wyposażenie|budowa|saun|drzwi|kamienie|aromaterapia

Firma Kalbit oferuje sauny i akcesoria do saun firmy Harvia. Ponadto specjalizuje się w technice grzewczej i sanitarnej. Oferowane akcesoria to: piece do saun elektryczne oraz opalane drewnem, sterowniki do tych pieców, ławy i drzwi do saun, łaźnie parowe. Oprócz tego akcesoria takie jak do aromaterapii czy kamienie do piecy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.harvia.pl

:: szczegóły

SAUNALAND - sauny,łaźnie parowe,kabiny Infrared,piece,balie.

Firma SAUNALAND specjalizuje się w budowie saun w domach jednorodzinnych,hotelach,ośrodkach wczasowych,obiektach sportowych.Nadto wykonujemy łaźnie parowe i sauny na podczerwień.Rozsądna cena i wysoka jakość.

www: http://www.saunaland.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0