« Strona Główna

odboje - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Artykuły BHP, Inne, Drzwi,


Stalowe Odbojnice Przemysłowe CITYMETAL

Strona internetowa producenta stalowych odbojnic przemysłowych i zabezpieczeń logistycznych. W stałej produkcji znajdują się odbojnice przyziemne, odbojnice wózkowe, szeroki asortyment odbojnic regałowych. Firma produkuje również naprowadzacze, odboje gumowe i akcesoria do ramp przeładunkowych. Ponadto w ofercie znajdują się lustra sferyczne i sklepowe. W ofercie handlowej posiadamy odboje ścienne i odbojoporęcza.

www: http://www.citymetal.pl/

:: szczegóły

akcesoria meblowe, meble, okucia meblowe, okucia budowlane, klamki, zamki, zawiasy, odboje

Zajmujemy się sprzedażą okuć meblowych i budowlanych zarówno produkcji polskiej jak również wyrobami pochodzącymi z importu. Starając się sprostać potrzebom i różnym wymaganiom naszych klientów importujemy wysokiej jakości okucia ( klamki, zamki, zawiasy, odboje itd.) z Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Turcji oraz wyroby z Dalekiego Wschodu ( Chiny i Indie).

www: http://www.firmameblowa.info

:: szczegóły

Klamki

Metal-Bud - Jesteśmy liderem w produkcji i dystrybucji Klamek Drzwiowych. Oferujemy klamki, gałki, odboje, uchwyty do poręczy, zawiasy, zapornice, wizjery, zasuwki oraz wiele innych akcesoriów drzwiowych. W ofercie posiadamy ponad 900 rodzajów klamek i innych okuć do drzwi.

www: http://www.metal-bud.net/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0