« Strona Główna

nowoczesne domy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sprzedaż domów, Serwisy budowlane, Domki drewniane, Budowa domów, Projekty domów, Budownictwo mieszkaniowe, Oświetlenie, Alarmy,


Prestige House - Domy szkieletowe

BUDUJEMY NOWOCZESNE, ENERGOOSZCZĘDNE DOMY SZKIELETOWE O WYSOKIM STANDARDZIE. Nasze domy cechują się atrakcyjnym wyglądem, przykuwają uwagę i wzbudzają zachwyt. Budujemy domy pasywne, energooszczędne, korzystające z inteligentnych systemów. Prowadzimy realizację od momentu projektu aż do zakończenia budowy – pod klucz. Oferujemy nowoczesne projekty domów, domów parterowych oraz domów jednorodzinnych.

www: https://www.prestige-house.pl/

:: szczegóły

ECOLOGIQ prefabrykowane domy energooszczędne

Ecologiq jest wizjonerską firmą, oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy energooszczędnych budynków z drewna zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Od wielu lat z pasją projektujemy i produkujemy w technologii energooszczędnej całoroczne, gotowe domy szkieletowe z drewna oraz energooszczędne budynki użyteczności publicznej. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, jak również zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn, w którym realizujemy wszelkie proc

www: http://ecologiq.pl/

:: szczegóły

Budowanie, domy jednorodzinne Poznań

Domy jednorodzinne budujemy od ponad 15 lat, stawiając na nowoczesne technologie budowlane i niezawodność prac. Naszym Zleceniodawcom zapewniamy kompleksową obsługę od projektu domu na zamówienie, poprzez kupno działki, prac budowlanych aż do wykończenia wnętrza. Usługi realizujemy w Poznaniu i okolicach.

www: http://www.budocomplex.com.pl/

:: szczegóły

NADZO“R INWESTORSKI -BICO GROUP

Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Specjalizujemy się w nadzorach inwestycji służby zdrowia: szpitali, przychodni, żłobków, oraz inwestycji przemysłowych i budownictwie dom ów jednorodzinnych. Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie: Project Management Nadzór inwestorski Kierownik budowy Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów Monitoring procesu inwestycyjnego.

www: http://www.bico-group.com/nadzor-inwestorski/

:: szczegóły

Sprzedaż domów Poznań

Bezspornie, by wybrać właściwy dom, trzeba skorzystać z oferty cenionej spółki Trust Sprzedaż Domów Poznań, która jest niezmiernie interesująca. Wszelkie nieodzowne wiadomości znajdują się na stronie online.

www: http://www.lubczykowagora.pl

:: szczegóły

KONCEPT - Pracownia projektowa

projekty domów, ogrodów, wnętrz

www: http://www.pracowniakoncept.com/

:: szczegóły

Projekty Domów Jednorodzinnych

Serwis firmy projektowej Studio Atrium zawierający prawie 800 projektów domów. NA stronie domy podzielone na różne kategorie: małe,średnie, duże, na wąską działkę, z wjazdem od południa. W poszukiwaniu projektów pomoże zaawansowana wyszukiwarka projektów.

www: http://www.studioatrium.pl/

:: szczegóły

Nowe mieszkania Wrocław

Zobacz ciekawą ofertę dla każdego, przyciągające uwagę domy we Wrocławiu ekskluzywne osiedla na Przedmieściu Świdnickim bądź Psim Polu. Wypatrz dom szeregowy dla siebie wyszukując mieszkanie w portalu, wszystkie oferty ze zdjęciami. Prezentujemy inwestycje wielu wybitnych deweloperów, takich jak Klinkier Bud czyli Budimex. Rekomenduję także zakładkę na dole strony Apartamenty w Kurortach, jeśli szukasz domu gdzie będzie można doskonale odpocząć to dział dla Ciebie. Wspaniałe mieszkania i domy z Wrocławia oraz okolic, najnowsze oferty wyróżnione zdjęciem.

www: http://www.wroclaw.nowemieszkania.pl/

:: szczegóły

Budowa domów, łaźni: drewniane domy, domki z drewnianyc

Główną działalnością naszej firmy jest projektowanie i budowa domów drewnianych, łaźni, saun, altanków (w tym z grillem), restauracji z bali toczonych, klejonych i prostokątnych. Pracujemy na Białorusi od 2004 roku. Wykorzystujemy jakościowe materiały, nowoczesne wyposażenie i zaawansowane technologii. Z tego powodu przez krótki czas staliśmy się liderem na rynku budownictwa drewnianego. Odpowiadamy światowym standardom po jakości budowy domów drewnianych z bali toczonych i klejonych.

www: http://drewnianedomy-by.pl/

:: szczegóły

Dom taniej niż mieszkanie - nowoczesne domy Kanadyjskie ::: ECO-Euro

Domy kanadyjskie to nowoczesna technologia która cechuje energooszczędność oraz ekologia. jest to szansa na tani dom dla każdego

www: http://www.domtaniej.pl/

:: szczegóły

Wymarzony Dom - Gotowe Projekty Domów

gotowe projekty domów jednorodzinnych projekty domów :parterowe ,piętrowe tradycyjne i nowoczesne

www: http://www.wymarzonydom.com.pl/

:: szczegóły

Instalacje elektryczne

Nowoczesne instalacje elektryczne takie jak EIB czy INELS potrafią przemienić zwykłe mieszkanie w inteligentny dom. Warto też pamiętać, że istnieją w sprzedaży bezprzewodowe instalacje elektryczne umożliwiające sterowanie domem w systemie bezprzewodowym. Przykładem są tutaj instalacje elektryczne Xcomfort korporacji Moeller.

www: http://www.intelhouse.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0