« Strona Główna

kable - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo kolei, Ogrzewanie podłogowe, Oświetlenie, Ogrzewanie, Wynajem sprzętu, Budownictwo drogowe, Kable, przewody, Inne, Instalacje elektryczne, Instalacje elektryczne, Artykuły elekryczne, Oświetlenie, Instalacje elektroniczne, Stolarka budowlana, Chemia budowlana, Artykuły sanitarne, Hurtownie, Usługi ogólnobudowlane,


Kable i przewody

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. funkcjonują na polskim rynku od 1996 r. i wytwarzają kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki pakiet wyrobów, a wśród nich kable energetyczne, komunikacyjne, sterownicze, bezpieczne, górnicze, morskie, estradowe i instrumentacyjne. Ofertę swoją kierują do wszystkich pracujących w branży automatyki przemysłowej elektrycznej, energetycznej, telekomunikacyjnej czy informatycznej.

www: http://bitner.com.pl

:: szczegóły

Sklep firmy Elektra

Polski producent mat i kabli grzejnych Elektra oferuje w sprzedaży produkty do ogrzewania podłogowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: https://elektrasklep.pl

:: szczegóły

Sklep Elektryczny

Sklepelektryka funkcjonuje na polskim rynku już ponad 5 lat. Towary zakupione w naszym sklepie dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD, a każde zamówienie powyżej 500 złotych dostarczamy do Państwa na swój koszt. O klasie sprzedawanego przez nas produktu świadczy ilość stałych klientów, którzy systematycznie zaopatrują się w Naszej hurtowni. Zapraszamy i życzymy pomyślnych zakupów.

www: http://www.sklepelektryka.pl

:: szczegóły

ELEKTRO-HURT - hurtownie elektrotechniczne w Polsce

ELEKTRO-HURT to hurtownia elektryczna z wartościową ofertą osprzętu elektrotechnicznego. Firma prowadzi działalność od 1993 roku, zapewniając handel detaliczny i hurtowy w swoich hurtowniach i punktach detalicznych – m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Opolu i w innych lokalizacjach. Oferta jest dokładnie dobrana, aby zapewnić maksymalne zadowolenie konsumentów.

www: http://www.elektro-hurt.gniezno.pl

:: szczegóły

Kable w oplocie, lampy loft, kolorowe kable – www.sklep.imindesign.pl

Imindesign to sklep internetowy z lampami, w którym z łatwością można znaleźć nowoczesne oświetlenie. Lampy loft czy wiszące lampy z dekoracyjnymi żarówkami stanowią silny fundament asortymentu w sklepie. W sklepie internetowym znajdują się także rożne rodzaje kabli w oplocie, które nadają oświetleniu dekoracyjnego charakteru każdemu wnętrzu, w którym się znajdują. Imindesign sprzedaje lampy do salonu, wiszące lampy do sypialni czy lampy loft w kolorowym okablowaniu do kuchni.

www: http://www.sklep.imindesign.pl/

:: szczegóły

Elbud Hurt - izolatory

Firma Elbud Hurt działa na polskim rynku od 2009 r. Jesteśmy głównym dostawcą materiałów dla firmy Elbud Sp. z o.o. oraz współpracujemy z innymi klientami. Na życzenie kontrahenta dostarczamy zakupiony towar zgodnie ze specyfikacją i harmonogramem. Zapewniamy transport w konkretne miejsce.

www: http://www.elbudhurt.pl

:: szczegóły

Grzegorz Świadek – ogrzewanie elektryczne Kraków

Ogrzewanie elektryczne Kraków – w swojej ofercie posiadamy urządzenia elektryczne, gazowe i olejowe do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biur, kościołów, hal, itp. W swojej ofercie posiadamy między innymi: dynamiczne i statyczne piece akumulacyjne, kurtyny powietrzne, przepływowe podgrzewacze wody, elektryczne maty i kable grzewcze, promienniki podczerwieni, ogniwa fotowoltaiczne kominki elektryczne, nagrzewnice elektryczne, gazowe oraz olejowe.

www: http://www.grzegorzswiadek.pl/ogrzewanie-elektryczne-piece-akumulacyjne-krakow-katowice

:: szczegóły

Usługi minikoparką Warszawa Błonie

Firma Gold-Serwis świadczy usługi związane z robotami ziemnymi. Usługi wykonujemy na terenie Warszawa i woj. mazowieckiego. Komiemy minikoparkami i koparko-ładowarkami. Wykonujemy wykopy pod: -ławy fundamentowe budynków -oczyszczalnie ścieków -kable energetyczne, światłowodowe i telefoniczne -przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne, węzły cieplne -sieci gazowe, drenaże, rowy melioracyjne -baseny, oczka wodne, Wykonamy kompleksowo instalacje wodne i kanalizacyjne, szamba, odwodnienia terenów.

www: http://www.mini-koparka.warszawa.pl/

:: szczegóły

Wynajem minikoparki Warszawa i okolice, usługi ziemne

Usługi minikoparką Warszawa i okolice. Wykopy pod; fundamenty domów oraz budynków gospodarczych; przydomowe oczyszczalnie ścieków; gruntowe wymienniki ciepła; kable energetyczne, telefoniczne i światłowodowe; kanalizację zewnętrzną, sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne, wykopy oczek wodnych, drenaży liniowych, rowów melioracyjnychrn

www: http://minikoparka-warszawa.pl/

:: szczegóły

Lekka płyta dynamiczna TERRATEST

Płyta dynamiczna określa moduł odkształcenia dynamiczn Lekka płyta obciążana dynamicznie służy do kontroli nośności gruntu. Badanie prowadzi się obciążając dynamicznie lekką płytę o średnicy 30 cm. Odczyty zapisuje elektroniczny miernik, który jest połączony kablem z płytą. Po 3 próbnych zrzutach prowadzi się właściwe pomiary odkształcenia podłoża. Po pomiarze stwierdzamy, czy badane podłoże jest wystarczająco zagęszczone. Wyniki pomiarów można zapisać na nośnikach pamięci oraz wydrukować.

www: http://www.plytadynamiczna.pl/

:: szczegóły

Przewody

<a href="http://www.elektrotechnik24.pl">Przewody elektryczne. Zastosowanie: Do układania na stałe w pomieszczeniach suchych i wilgotnych, na tynku lub pod tynkiem. Przewody o żyłach miedzianych,jednodrutowych o izolacji i powłoce z polwinitu zwykłego, ,do układania na stałe.</a>

www: http://www.elektrotechnik24.pl

:: szczegóły

Sklep Elektryczny - Hurtownia Elektryczna - elektryk.pl

Sklep Elektryk oferuje osprzęt elektroinstalacyjny:gniazdka elektryczne,wyłączniki,aparaturę modułową,oprawy oświetleniowe,źródła swiatła-tradycyjne,energooszczędne,ledowe,przewody i kable,rozdzielnie elektryczne i wszystkie inne urządzenia konieczna do stworzenia bezpiecznej i estetycznej instalacji elektrycznej.Marki dostępne w naszym sklepie:Berker,Moeller,Hager,GE,Kanlux,Kontakt Simon,SDMO,Dehn,Philips,F&F,Eco-Led,Zamel,Cimco,Karko,Brilum,

www: http://www.elektryk.pl/

:: szczegóły

Rozdzielnice średniego napięcia

Produkcja obejmuje urządzenia takie jak rozdzielnice niskiego, jak i rozdzielnice średniego napięcia, stacje transformatorowe, złącza kablowe oraz inne produkty. W swojej praktyce zdobyliśmy wiedzę, na podstawie której mogliśmy opracować własne produkty o parametrach według nas najlepszych i z satysfakcją zauważamy, że urządzenia zostały docenione przez klientów. Od początku działalności stawiamy na jakość usług i zadowolenie klienta.

www: http://www.uslugielektryczne.blogspot.com

:: szczegóły

Schneider sedna

Artykuły elektryczne Janex: sklep elektryczny. Współpraca z Sedna Schneider, Legrand Cariva i Legend Suno. W ofercie oprawa punktowa, oświetlenie led, gniazda, kable, przewody, dzwonek domofon, oprawa przemysłowa, punktowa i ogrodowa, włączniki, lampka biurkowa, plafoniera, świetlówki, gniazkda, żarówki i aparatura modułowa. Sklep elektryczny

www: http://www.janexmarket.pl/

:: szczegóły

Internetowy Sklep Elektryczny - Promocja Żarówek LED

www.e-lektryczne.pl Nowy sklep elektryczny on-line. Posiadamy w ofercie osprzęt elektroinstalacyjny, kable, przewody, źródła światła, przedłużacze, narzędzia, baterie i akumulatory, latarki, dzwonki i akcesoria elektryczne. Wciąż poszerzamy ofertę by spełniać oczekiwania najbardziej wymagajacych. 15 lat doswiadczenia w branży przyniesie korzyści wszystkim klinetom na rynku internetowym. Zawsze rewelacyjne promocje, Super ceny i szybki transport. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą oferta.

www: http://www.e-lektryczne.pl/

:: szczegóły

Lampy Lublin

Nasza firma ELEKTRO SPARK zajmuje się wyposażeniem wnętrz w odpowiednie oświetlenie. W naszej ofercie posiadamy szereg lamp do oświetlenia zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. W związku z szeroką gamą produktów jaką mamy do zaoferowania, każdy będzie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Nasze lampy są produkcji renomowanych firm, co przekłada się na wysoką jakość i zadowolenie klienta. Na naszej stronie internetowej będą mogli Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą.

www: http://www.elektrospark.pl/oferta-LampyLublin-139.html

:: szczegóły

Przewody elektryczne

Nasza firma ELEKTROSPARK powstała w 1991 roku. W związku z dużym zainteresowaniem klientów, powiększyliśmy nasz asortyment o sprzedaż przewodów elektrycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór kabli które są najlepszego gatunku. Przy wyborze najodpowiedniejszego rodzaju kabli pomogą Państwu nasi wykwalifikowani pracownicy. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z naszym pełnym asotymentem.

www: http://www.elektrospark.pl/oferta-Przewodyelektryczne-141.html

:: szczegóły

Usługi elektryczne Wrocław

Ogólnopolska sieć hurtowni ELEKTRO SPARK oferuje sprzedaż artykułów elektrycznych oraz usługi elektryczne na terenie Wrocławia. W szerokiej ofercie dostępne są kable, przewody elektryczne, transformatory, rozdzielnice, stacje transformatorowe oraz słupy oświetleniowe. Oferujemy korzystne warunki rozliczenia i konkurencyjne ceny.

www: http://www.elektrospark.pl/oferta-UslugielektryczneWroclaw-120.html

:: szczegóły

Usługi elektryczne Bydgoszcz

Ogólnopolska sieć hurtowni ELEKTRO SPARK oferuje sprzedaż artykułów elektrycznych oraz usługi elektryczne na terenie Bydgoszcza. W szerokiej ofercie dostępne są kable, przewody elektryczne, transformatory, rozdzielnice, stacje transformatorowe oraz słupy oświetleniowe. Oferujemy korzystne warunki rozliczenia i konkurencyjne ceny.

www: http://www.elektrospark.pl/oferta-UslugielektryczneBydgoszcz-135.html

:: szczegóły

Usługi elektryczne Przemyśl

Ogólnopolska sieć hurtowni ELEKTRO SPARK oferuje sprzedaż artykułów elektrycznych oraz usługi elektryczne na terenie Przemyśla. W szerokiej ofercie dostępne są kable, przewody elektryczne, transformatory, rozdzielnice, stacje transformatorowe oraz słupy oświetleniowe. Oferujemy korzystne warunki rozliczenia i konkurencyjne ceny.

www: http://www.elektrospark.pl/oferta-UslugielektrycznePrzemysl-123.html

:: szczegóły

Sklep elektryczny :: DomElektryka.pl - Elektryka, Oswietlenie, Bezpiec

Sklep elektryczny - DomElektryka.pl - Artykuły elektryczne, oprawy oświetleniowe, kable, przewody, gniazdka, gniazda, oprawy oświetleniowe, lampy ogrodowe, wentylatory, elgo, brilux, kanlux, oprawy biurowe, hurtownia, yky, xbs, żarówki, świetlówki, przekaźniki, oprawy, listwy, ydy, rozdzielnice, gniazda hermetyczne, przedłużacze, przewody instalacyjne, baterie, wyłączniki i inne artykuły dostępne są w konkurencyjnych cenach. Naszym atutem są niskie ceny oraz szybka dostawa kurierem na terenie kraju, zapraszamy!

www: http://www.domelektryka.pl/

:: szczegóły

Przekładniki

GiS Lębork - sprzęt elektryczny. Firma działa na rynku od 1990 roku. GiS przede wszystkim zajmuje się dystrybucja urządzeń elektroenergetycznych SN napięcia. Firma zaopatruje odbiorców przemysłowych, budowy i odbiorców indywidualnych w dowolny sprzęt elektroenergetyczny:ograniczniki przepięć, rozdzielnice nn, kable, przewody, linki, osprzęt kablowy.

www: http://www.gislebork.pl/

:: szczegóły

MATERIAŁY BUDOWLANE INTERNETOWY SKLEP MATBUD3

Hurtownia materialów budowlanych i sklep internetowy MATBUD Gliwice oferuje:artykuly i materialy budowlane tj.: drzwi, sanitariaty, ceramike, plyty, glazure, terakote, kafelki, flizy, plytki ceramiczne, kleje, zaprawy, izolacje, dachy, lazienki, stropy, sufity, sciany, posadzki, tynki, styropiany, welne, cement, narzedzia, lakiery, farby, emulsje, grunty, cegly, artykuly elektryczne, kable, puszki, gniazdka, przewody, zlaczki, rury, stal, prety, papy, folie, lepik, baterie, krany, zawory, podlogi, parapety, oswietlenie, drut, zbrojenie, blachy, drewno, wapno, piasek, zwir, siatke, pustaki, blo

www: http://www.sklep.matbud.pl/

:: szczegóły

ARTYKUŁY i MATERIAŁY BUDOWLANE: MAT-BUD Gliwice - materiały budowlan

Hurtownia materialów budowlanych i sklep internetowy MATBUD Gliwice oferuje:artykuly i materialy budowlane tj.: drzwi, sanitariaty, ceramike, plyty, glazure, terakote, kafelki, flizy, plytki ceramiczne, kleje, zaprawy, izolacje, dachy, lazienki, stropy, sufity, sciany, posadzki, tynki, styropiany, welne, cement, narzedzia, lakiery, farby, emulsje, grunty, cegly, artykuly elektryczne, kable, puszki, gniazdka, przewody, zlaczki, rury, stal, prety, papy, folie, lepik, baterie, krany, zawory, podlogi, parapety, oswietlenie, drut, zbrojenie, blachy, drewno, wapno, piasek, zwir, siatke, pustaki, blo

www: http://www.matbud.eu/

:: szczegóły

ARTYKUŁY i MATERIAŁY BUDOWLANE: MAT-BUD Gliwice - materiały budowlan

drzwi, sanitariaty, ceramika, plytki, glazura, terakota, Opoczno, Atlas, materiały budowlane, Porta, izolacje, dachy, lazienki, Stolarka, stropy, sufity, ściany, posadzki, tynki, styropian, welna, raty, transport, hurtownia, instalacje, okna, narzedzia, chemia, kleje, lakiery, farba, emulsja, cegły, sufity, elektryczne artykuly, kable, rury, stal, drewno, wapno, piasek, żwir, papy, lepik, baterie, krany,

www: http://www.matbud.pl

:: szczegóły

Internetowa Hurtownia Elektryczna

Sklep elektryczny OnLine, w ofercie: kable, wyłączniki, alarmy, domofony. Ponadto szeroki wybór oświetlenia: lampy, żyrandole, kinkiety, oprawy. Indywidualne podejście do każdego klienta. Szybka wysyłka. Fachowa pomoc przy doborze towaru. Możliwość negocjacji cen. Zapraszamy na zakupy.

www: http://www.hurtownia.win.pl

:: szczegóły

"PREMEX" roboty ogólnobudowlane

Roboty ogólnobudowlane prowadzimy w kraju i za granicą. Wykonujemy obiekty użyteczności publicznej oraz mieszkaniowej. Wykonujemy również prace modernizacyjne budynków, których przeznaczeniem są banki, urzędy, kancelarie notarialne i inne. Roboty telekomunikacyjne wykonujemy włącznie z projektowaniem.Wykonujemy roboty telekomunikacyjne począwszy od budowy kanalizacji teletechnicznej,lini światłowodowych, telefonicznych sieci magistralnych i rozdzielczych, poprzez kable abonenckie aż do gniazdka telefonicznego u abonenta w domu lub biurze.Dysponujemy specjalistycznym sprzętem niezbędnym do wyk

www: http://premex.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0