« Strona Główna

gruntów - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Materiały wykończeniowe, Farby, Wynajem, Wynajem sprzętu, Instalacje co, Usługi sanitarne, Kredyty hipoteczne, Chemia budowlana, Ogłoszenia, Inne, Budownictwo drogowe, Usługi ogólnobudowlane, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, Mieszkania, Budowa domów, Elewacje, Biura nieruchomości, Wyceny, małopolskie, Agencje nieruchomości,


MT Geodezja

Jeżeli szukasz najlepszego geodety z Krakowa lub okolic koniecznie skontaktuj się z firmą MT Geodezja. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży geodezyjnej na terenie województwa małopolskiego (Wieliczka, Myślenice, Niepołomice, Wadowice, Skawina, Kłaj, Olkusz, Skała, Liszki Mogilany, Słomniki i in.). Nasze usługi geodezyjne to nie tylko tworzenie map geodezyjnych – to również inwentaryzacja czy podział gruntów.

www: http://www.mtgeodezja.pl/

:: szczegóły

BekerFarb - Farby, grunty i impregnaty do malowania pokryć dachowych.

BEKERFARB to dynamicznie rozwijająca się marka zajmująca się produkcją specjalistycznych farb, gruntów i impregnatów. Fundament firmy stanowi 25 letnie doświadczenie założycieli w branży budowlanej i sięgające 20 lat doświadczenie w produkcji chemii budowlanej m.in. farb do malowania pokryć dachowych. Misją BEKERFARB jest budowanie świadomości wśród konsumentów jak bardzo ważny jest dobór odpowiedniego produktu do malowanej powierzchni.

www: http://www.bekerfarb.pl/

:: szczegóły

biuro-hala.pl - biura w Warszawie

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową propozycją Agencji Jartom, która od 1992 roku zajmuje się obrotem najlepszymi w kraju nieruchomościami. Jartom świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu magazynów, hal stalowych, biur oraz gruntów pod budowy inwestycyjne.

www: http://biuro-hala.pl/

:: szczegóły

AJP - wynajem minikoparek, instalacje sanitarne i techniczne.

Szanowni Państwo, AJP jest jednym z liderów w dziedzinie montażu instalacji sanitarnych oraz przygotowywaniu gruntów pod nie. Istniejemy od 2000 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowanych projektach możemy Państwu zaproponować innowacyjne rozwiązania, pełne doradztwo, wykonanie usługi od A do Z.

www: http://www.ajp.biz.pl/

:: szczegóły

Rzeczoznawca Wrocław

Nazywam się Przemysław Kielar. Jestem rzeczoznawcą majątkowym od wielu lat, co potwierdzają uprawnienia nr 4154 nadane przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Jestem członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu. Od początku działam na rynku Wrocławskim dzięki czemu mam w tym rejonie ogromne doświadczenie. Jeśli szukają Państwo rzeczoznawcy do wyceny nieruchomości takiej jak działka, mieszkanie, dom czy lokal z chęcią podejmę się tego zadania. Do wszystkich przygotow

www: http://www.rzeczoznawca.net.pl/

:: szczegóły

QMAR - CHEMIA BUDOWLANA

Firma QMAR jest prężnie rozwijającym się producentem wysokiej jakości chemii budowlanej, specjalizującym się m.in. w produkcji folii w płynie, gruntów oraz impregnatów. Firma jest w 100 % oparta na polskim kapitale i działa na rynku od 2001 roku. Produkty firmy QMAR charakteryzują się wyjątkową specyfiką działania i wypełniają lukę w asortymencie dostępnym na rynku. Cała linia produktów została stworzona także z dbałością o środowisko i zdrowie człowieka.

www: http://www.qmar.com.pl/

:: szczegóły

InCity Nieruchomości Bielsko-Biała, sprzedaż mieszkań, domów

InCity Nieruchomości Bielsko-Biała, agencja nieruchomości, sprzedaż i wynajem domów, mieszkań, działek, gruntów, apartamentów, pokoi, biura, wynajmę lub sprzedam dom, mieszkanie, pokój, biuro, kupię działkę, Podbeskidzie, Żywiec

www: http://www.incitynieruchomosci.pl/

:: szczegóły

InCity NieruchomoĹ�ci Bielsko-BiaĹ�a, agencja nieruchomoĹ�ci, sprzedaĹ

InCity Nieruchomości Bielsko-Biała, agencja nieruchomości, sprzedaż i wynajem domów, mieszkań, działek, gruntów, apartamentów, pokoi, biura, wynajmę lub sprzedam dom, mieszkanie, pokój, biuro, kupię działkę, kupno domu, mieszkania, kupię dom bielsko, Podbeskidzie, Żywiec

www: http://incitynieruchomosci.pl/

:: szczegóły

Sprzedaż mieszkań - aktualne oferty kupna, sprzedaży, wynajmu mieszkań

Sprzedaż mieszkań, mieszkania na sprzedaż. Znajdź swoje wymarzone mieszkanie. Codziennie nowe ogłoszenia tylko dla ciebie. Na allenieruchomość.pl codziennie nowe oferty sprzedaży, wynajmu domów, apartamentów, działek i gruntów, lokali, garaży. Zapraszamy na allenieruchomosc.pl

www: http://www.allenieruchomosc.pl

:: szczegóły

Wycena Gruntów warszawa

Oferujemy usługę wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz wycenę nieruchomości rolnych i leśnych.

www: http://www.wycenawarszawa.pl

:: szczegóły

systemy stabilizacji podłoża

Firma Dura-Track specjalizuje się w wykorzystywaniu i dostarcza unikalny system stabilizacji podłoża, który pozwala nam na zapewnienie większej nośności podłoża. Produkty i systemy stabilizacji proponowane przez Dura-Track pozwalają na pokonywanie terenów o znacznie mniejszej nośności. Produkty firmy Dura-Track wykorzystywane są w transporcie drogowym.

www: http://dura-track.pl

:: szczegóły

Dura-Track - System drogowy

W skład systemu drogowego Dura-Track wchodzi zestaw kompaktowych kratownic nośnych pozwalających na ułożenie na nietrwałym podłożu dowolnie wyznaczonego przejazdu. Może być stosowany bezpośrednio na słabonośnych i plastycznych podłożach. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, optymalnymi właściwościami nośnymi i zdolnością samopoziomowania powierzchni jezdnej. Demontaż drogi zachowuje niezmienione warunki środowiska. Podstawowe zastosowania systemu drogowego Dura-Track: drogi serwisowe oraz techniczne, objazdy i przepusty drogowe.

www: http://www.dura-track.pl/

:: szczegóły

GEODEZJA I WYCENA NIERUCHOMOŚCI GEO-MARGO

GEO-MARGO zajmuje sie kompleksowa obsluga nieruchomosci. Swiadczymy uslugi geodezyjne oraz uslugi zwiazane z okreslaniem wartosci nieruchomosci dla róznych celów. Oferujemy: mapy do celów projektowych, podziały i rozgraniczenia działek, wznowienia punktów granicznych, mapy do celów prawnych, mapy do celów budowlanych, wytyczenia oraz inwentaryzacje obiektów budowlanych , badania KW, aktualizacje map zasadniczych, wyceny nieruchomości: gruntów, budynków, lokali, gospodarstw rolnych, przedsiębiorstw i innych. Działamy na terenie województwa podkarpackiego.

www: http://www.geo-margo.pl

:: szczegóły

Nieruchomości Kraków

Biuro nieruchomości Kraków, Bałuckiego 12. Bogata oferta mieszkań, domów, lokali, gruntów w Krakowie i okolicach. Sprzedaż oraz wynajem. Zawsze aktualna oferta z rynku nieruchomości. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.

www: http://www.b12.pl/

:: szczegóły

4aNieruchomości Bydgoszcz mieszkania działki domy Biuro Nieruchomości

Biuro Nieruchomości KejoS oferuje usługi pośrednictwa w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu nieruchomości. Naszym klientom oferujemy szeroką ofertę mieszkań, działek budowlanych, gruntów rolnych, domów, oraz nieruchomości komercyjnych.

www: http://www.kejos.pl/

:: szczegóły

Tynki gipsowe oraz wapienno - cementowe na terenie Elblšga i okolic

Oferujemy Państwu wykonanie tynków najwyższej jakości. Tynki nakładamy za pomocą agregatów tynkarskich. Uzywamy sprawdzonej niemieckiej technologii, najlepszych gruntów i materiałów, które nie są najtańsze, lecz najlepsze, przy takiej samej cenie jak u konkurencji (inaczej niż w innych firmach, a na jakości nie da sie przecież oszczędzić).

www: http://gipstynkarski.pl/

:: szczegóły

IAN GROUP - Nieruchomości Mieszkania Rzeszów

Ian Grouop specjalizuje się w kompleksowym pośrednictwie na rynku nieruchomości. Pośredniczymy w sprzedaży działek, lokali, gruntów głównie z województwa podkarpackiego.

www: http://iangroup.net/

:: szczegóły

CEGIELSKA - WYCENA NIERUCHOMOŚCI :: Wrocław

Serwis "Cegielska - Wycena Nieruchomości" prezentuje ofertę wyceny nieruchomości w zakresie szacowania wartości: mieszkań, budynków, gruntów i maszyn. Działamy na terenie Dolnego Śląska.

www: http://wycena.net.pl/

:: szczegóły

GEOPARTNER Georadar Geofizyka Geotechnika Sp. z o.o.

Badania geotechniczne i środowiskowe, badania georadarowe, elektromagnetyczne, elektrooporowe i sejsmiczne, wiercenia geologiczne, prace hydrogeologiczne, badania laboratoryjne gruntów, georadar, GPR, geotechnika i geologia inżynierska, geofizyka, wiercenia geotechniczne, ochrona środowiska.

www: http://www.geopartner.pl

:: szczegóły

Nieruchomości - mieszkania wynajem

Nieruchomości, wycena gruntów, wynajem i sprzedaż mieszkań, domów, działek budowlanych. Zapraszamy również do działu: medycyna, edukacja, aktualności.

www: http://www.nieruchomosci.nazwa24.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0