« Strona Główna

budowa saun - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sauny, Domki drewniane, Budownictwo sportowe, Usługi ogólnobudowlane, Budownictwo wodne, Inne, dolnośląskie, Sauny, łódzkie, Hydraulika, Meble,


Sauna Relax- Budowa saun - sauny fińskie, sauna sucha

Jeśli masz w domu zbędne pomieszczenie lub wolne miejsce w ogrodzie zbudujemy dla Ciebie Saunę Fińską lub „Ruska Banię” o dowolnych gabarytach i indywidualnie uzgodnionym kształcie. Przygotujemy dla ciebie bezpłatnie kilka ciekawych aranżacji wnętrza oraz wyglądu zewnętrznego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

www: http://www.sauna-relax.pl/

:: szczegóły

Budowa domów, łaźni: drewniane domy, domki z drewnianyc

Główną działalnością naszej firmy jest projektowanie i budowa domów drewnianych, łaźni, saun, altanków (w tym z grillem), restauracji z bali toczonych, klejonych i prostokątnych. Pracujemy na Białorusi od 2004 roku. Wykorzystujemy jakościowe materiały, nowoczesne wyposażenie i zaawansowane technologii. Z tego powodu przez krótki czas staliśmy się liderem na rynku budownictwa drewnianego. Odpowiadamy światowym standardom po jakości budowy domów drewnianych z bali toczonych i klejonych.

www: http://drewnianedomy-by.pl/

:: szczegóły

Prywatne

Firma Arras - Tychy, Kołobrzeg. Baseny, spa - projektowanie i budowa. Zapraszamy po baseny hotelowe, publiczne, prywatne i sportowe oraz spa. W ofercie także fontanny, architektura miejska, architektura wnętrz i ogrodowa. Przestrzenie welness, sauny, łaźnie parowe, groty solne i lodowe. Przestrzenie relaksu, koloroterapia, spa i chemia basenowa.

www: http://www.arras.pl/

:: szczegóły

Budowa i wyposażenie saun

Chcesz czegoś więcej niż zwykła łazienka? Może w Twoim domu znajdzie się miejsce na saunę lub łaźnię parową? Zobacz co mają do zaoferowania firmy produkujące i montujące sauny suche i parowe, drewniane balie i wanny - od najprostszych modeli po luksusowe łaźnie dla najbardziej wymagających.

www: http://www.favore.pl/cat101616_sauny-laznie.html

:: szczegóły

Budowa basenów, baseny prywatne oraz publiczne - MAR-BUD

Oferujemy baseny, sauny, wanny z hydromasażem, powietrzne pompy ciepła - elementy wyposażenia domu zwiększające jego komfort.

www: http://www.marbud.wroclaw.pl/

:: szczegóły

Sauna fińska - budowa i wyposażenie

Sauna fińska na zamówienie, projekty i kompleksowa budowa z firmą SF Piotr Jankowski. W ofercie sauna wbudowana, sauna wolno stojąca oraz wyposażenie sauny. Polecamy piece do sauny, generatory pary i inne akcesoria czołowych producentów fińskich. Z nami staniesz się właścicielem profesjonalnej sauny. Zapraszamy.

www: http://saunyfinskie.com.pl/

:: szczegóły

Sauny, sauny łódź, łaźnie parowe, producent saun sauny

Firma SAUNALAND P.W. posiada ponad 10 – letnią praktykę w budowaniu i montażu saun fińskich na rynku ogólnopolskim, poprzedzoną doświadczeniem zdobytym w Finlandii

www: http://www.saunaland.pl

:: szczegóły

HARVIA - wyposażenie|budowa|saun|drzwi|kamienie|aromaterapia

Firma Kalbit oferuje sauny i akcesoria do saun firmy Harvia. Ponadto specjalizuje się w technice grzewczej i sanitarnej. Oferowane akcesoria to: piece do saun elektryczne oraz opalane drewnem, sterowniki do tych pieców, ławy i drzwi do saun, łaźnie parowe. Oprócz tego akcesoria takie jak do aromaterapii czy kamienie do piecy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.harvia.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0