« Strona Główna

Nadzór budowlany - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Usługi ogólnobudowlane, Budownictwo mieszkaniowe, Artykuły BHP, Klinkierowanie, Inne, Budowa domów, mazowieckie,


Nadzór budowlany - Warszawa i okolice

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z nadzorem budowlany i przeglądami budowlanymi. Nasza firma dzięki zbudowanemu przez lata pracy doświadczeniu sprosta Państwa wymaganiom. Współpracujemy z fachowcami z wielu dziedzin. Posiadamy specjalistyczny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia regulacji instalacji c.o. czy też wentylacji. Sprawdzamy także szczelność instalacji gazowych, robimy przeglądy instalacji kominowych oraz wiele innych. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie www.

www: http://www.dl-investment.pl/

:: szczegóły

NADZO“R INWESTORSKI -BICO GROUP

Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Specjalizujemy się w nadzorach inwestycji służby zdrowia: szpitali, przychodni, żłobków, oraz inwestycji przemysłowych i budownictwie dom ów jednorodzinnych. Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie: Project Management Nadzór inwestorski Kierownik budowy Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów Monitoring procesu inwestycyjnego.

www: http://www.bico-group.com/nadzor-inwestorski/

:: szczegóły

Nadzór inwestorski Poznań

MD-Projekt blisko Poznania zapewnia nadzór deweloperski i inne usługi inżynierskie. Wszechstronna obsługa techniczna jest na niesłychanie cennym poziomie. Można postarać się o przegląd techniczny budynku w Poznaniu i za sprawą tego pozyskać wiedzę o tym jaki jest stan działających kominów. Audyt potwierdzany jest rzetelnym protokołem.

www: http://www.mdprojektkui.pl

:: szczegóły

Kierownik Budowy - Kraków, Wieliczka, Niepołomice,Nadzór Budowy, Dobcz

Strona poświęcona tematyce nadzoru budów,pełnienie funkcji kierownika budowy; przeglądy techniczne budynków (roczne i pięcioletnie) w zakresie konstrukcyjno-budowlanym; konsultacje techniczne dotyczące optymalizacji kosztów budowy oraz doboru optymalnej technologii i odpowiednich podwykonawców;analiza kosztorysów budowlanych;odbiory techniczne mieszkań;odbiory techniczne domów jednorodzinnych; sporządzanie planów BIOZ; I usług związanych z ww. zakresem

www: http://kierownik-budowy.com.pl/

:: szczegóły

Nadzór Budowlany Warszawa

Nadzory budowlane, odbiory deweloperskie mieszkań, odbiory deweloperskie domów. Nadzory jako kierownik budowy. Doradztwo techniczne w budownictwie. Oceny stanu technicznego budynków. Warszawa. Mgr inż. budownictwa Rafał Mikołajczyk.

www: http://www.nadzorbudowlany.wa.pl/

:: szczegóły

Kierownik budowy KrakĂłw i okolice

Oferuję Państwu następujące usługi: - kierownik budowy - nadzór nad pracami budowlanymi - doradztwo budowlane - kontrole przebiegu prac na budowie - prowadzenie i uzupełnianie wpisów w dzienniku budowy

www: http://kierownikbudowy.sc.aplus.pl/

:: szczegóły

Nadzór nad pracownikiem

Ostrożność jest niebywale ważna, ponieważ od niej zależy czy uda nam się zachować nasze zdrowie, a czasami nawet gra toczy się o nasze życie, co z góry wydaje się bardo niebezpieczne. W serwisie zostały opisane zasady bezpieczeństwa podczas prac budowlanych.

www: http://www.bezpieczenstwo.bydgoszcz-torun.eu/

:: szczegóły

Nadzór budowlany na terenie Białegostoku i województwa podlaskiego

Oferta nadzoru budowlanego na terenie Białegostoku i województwa podlaskiego. Profesjonalny i solidny nadzór nad inwestycjami przez doświadczonego inżyniera.

www: http://nadzor-budowlany.pl/

:: szczegóły

Kosztorysy, nadzory budowlane, kosztorysy inwestorskie

Oferujemy Państwu usługi w zakresie kosztorysowania tj.: - kosztorysy - nadzory budowlane - kosztorysy inwestorskie Tworzenie oraz weryfikacja wszelkiego rodzaju kosztorysów dla wszystkich branż. Współpraca z wieloma fachowcami posiadającymi wysokie kwalifikacje w branży budowlanej. Nasz zespół to kierownicy budów, inspektorzy, byli pracownicy organów kontroli, przedstawiciele nadzorów inwestorskich i oczywiście kosztorysanci. Doświadczenie zawodowe zbudowane na wielu płaszczyznach gwarantuje wywiązanie się ze wszystkich powierzonych nam zleceń i zadowolenie najbardziej wymagającego kl

www: http://kosztorysy-nadzorybudowlane.pl/

:: szczegóły

Kierownik budowy - usługi Stalowa Wola, Rzeszów i okolice

Kierownik budowy. Nadzór budowlany w Rzeszowie, Stalowej Woli i okolicach. Zapraszam na stronę: www.kierownik-budowy.eu

www: http://kierownik-budowy.eu/

:: szczegóły

nadzór saperski, wyburzanie

Wykorzystanie przez nas posiadanej wiedzy i doświadczenia pozwala na wykonywanie prac pirotechnicznych w każdych warunkach. W zakres usług firmy Dynamit wchodzi wyburzanie obiektów budowlanych za pomocą materiałów wybuchowych, a także metodą bezeksplozyjną. Rozminowanie - oczyszczanie terenu z niewypałów, nadzór saperski, prace minerskie.

www: http://www.firmadynamit.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0