Budownictwo
Budownictwo sportowe

  :: Dodaj wpis  

Nawierzchnia bezpieczna na plac zabaw - THETA Wojciech Myszka

Najwyższej jakości, bezpieczne i ekologiczne płyty elastyczne, nawierzchnie sportowe, systemy wibroizolacyjne, izolacje dźwiękowe. Materiały te mają zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, sportu i życia publicznego, między innymi na placach zabaw oraz boiskach.

www: http://theta-lodz.pl/

:: Szczegóły » Nawierzchnia bezpieczna na plac zabaw - THETA Wojciech Myszka

Konserwacja boisk

Firma WAKBUD zajmuje się profesjonalną konserwacją boisk i orlików wykonanych z trawy syntetycznej oraz nawierzchni poliuretanowej. Sztuczna nawierzchnia nie jest tak wymagająca jak naturalna trawa, lecz należy pamiętać o niezbędnych czynnościach pielęgnacyjnych względem sztucznej nawierzchni, aby zachowywała ona swoje właściwości i wysoką jakość przez wiele lat. Od wielu lat zajmujemy się takimi usługami i możemy pochwalić się profesjonalizmem i wysoką jakością naszych usług, zapraszamy.

www: http://www.konserwacjaorlika.pl/

:: Szczegóły » Konserwacja boisk

Hale tenisowe z drewna klejonego warstwowo

Jesteśmy firmą budującą hale tenisowe z drewna klejonego warstwowo. Dlaczego drewno? Konstrukcje z drewna klejonego warstwowo posiadają nośność zbliżoną do konstrukcji stalowych przy zdecydowanie mniejszym ciężaże. Pozwala to na stwianie konstrukcji drewnianych na różnych terenach. Przy tym są zdecydowanie bardziej przyjazne dla człowieka oraz dla środowiska niż konstrukcje stalowe.

www: http://www.halatenisowa.com/

:: Szczegóły » Hale tenisowe z drewna klejonego warstwowo

Ławki, kosze na śmieci Gdańsk

Przedsiębiorstwo Novico sprzedaje trwałe drewniane place zabaw, metalowe siłownie zewnętrzne, drewniane ławki , betonowe kosze na śmieci, stalowe ogrodzenia. Wykonujemy wykonywanie robót dla firm budowlanych, przedszkoli, szkół w: Gdańsk, Gdynia (Trójmiasto) oraz województwo pomorskie.

www: http://placezabaw.gda.pl/

:: Szczegóły » Ławki, kosze na śmieci Gdańsk

budowa parków linowych

Parki linowe cieszą się coraz to większą wziętością w gronie turystów stawiających na aktywną formę odpoczynku. Trudno się temu dziwić, wizyta w parkach linowych zawsze jest pełna adrenaliny. Swoją drogą to doskonała metoda integracji z innymi ludźmi. Jednak parki linowe muszą być budowane przez fachowców! Tym się zajmuje firma HMM - budowa parków linowych oraz kursy dla instruktorów to nasza specjalność! Zapraszamy.

www: http://hmm.com.pl

:: Szczegóły » budowa parków linowych

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0