Budownictwo
Budownictwo wodne

  :: Dodaj wpis  

Plast Master - Geomembrana, Geokompozyt

Jeden z pierwszych w Polsce producentów geomembran i geokompozytów. Wyróżnia się wielką starannością w produkowanym materiale, a także zwiększanie jego jakości poprzez ciągłe badania nad nim.

www: http://plastmaster.pl/

:: Szczegóły » Plast Master - Geomembrana, Geokompozyt

Fabryka Betony ABM beton

Firma zajmuje się m.in. robotami drogowymi, brukarstwem, robotami ziemnymi, wodno-kanalizacyjnymi, produkcją i sprzedażą betonu

www: http://abmbeton.pl/

:: Szczegóły » Fabryka Betony ABM beton

Saunatech.pl - sauny parowe

Dzięki sklepowi Saunatech, Twoja sauna będzie godziwym miejscem do wypoczynku. Całościowo zajmiemy się Twoją sauną. Z tego powodu nie będziesz się musiał niczym troskać. Jesteśmy od lat legalnie funkcjonującą firmą. Dlatego też możesz nam absolutnie zaufać. W Saunatech jest sposobność zaopatrzenia się dosłownie we wszystko, co jest wymagane w przypadku sauny. Posiadamy w asortymencie nie tylko elementy przydatne do budowy wielorakich wariantów saun, ale również wszelkiego rodzaju akcesoria jak

www: http://saunatech.pl/

:: Szczegóły » Saunatech.pl - sauny parowe

Zbiorniki Zapuszczane Sołtys

Przedsiębiorstwo pracuje na polskim obszarze od 88 roku. Trudni się kompleksową produkcją zbiorników żelbetonowych i na szamba. Od 30 lat firma obsłużyła ok 1000 inwestorów. W tym okresie spółka zebrała wysokiej wartości obsługę profesjonalistów, niezależne ciężarówki transportowe i deskowanie. Zlecenia wykonywane są na terenie całej Europy, w każdych okolicznościach. Przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia kompleksowo, przygotowuje propozycję wykonania, pozwolenie i eksploatację gwarancyjną.

www: http://www.zbiorniki.pop.pl/

:: Szczegóły » Zbiorniki Zapuszczane Sołtys

Pompy ciepła Szczecin

Dzięki zastosowaniu pomp ciepła IVT produkcji szwedzkiej tanio i ekologicznie ogrzejesz mieszkanie. Pompa ciepła to urządzenie, które spowoduje, iż zaczniesz oczędzać pieniądze. Budując pompę ciepła stawiasz na zieloną energię. Jeśli właśnie budujesz dom, to warto rozważyć porzucenie tradycyjnych sposobów ogrzewania i wybrać pompy ciepła, dzięki czemu zdobędziesz samowystarczalność energetyczną.

www: http://www.ogrzejdom.com/

:: Szczegóły » Pompy ciepła Szczecin

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0