Inne
Serwisy budowlane

  :: Dodaj wpis  

Uprawnienia Budowlane

Program do nauki na uprawnienia budowlane. Pytania w 95% powtarzające się na egzaminach. Możliwość pobrania na tablet lub telefon.

www: http://uprawnienia-budowlane.pl/

:: Szczegóły » Uprawnienia Budowlane

tupolecam.pl - Kuchnie i łazienki

TuPolecam to serwis branżowy skupiający się na tematyce budowlanej. Zapraszamy serdecznie do dania nam szansy i odwiedzenia naszej witryny.

www: http://tupolecam.pl/

:: Szczegóły » tupolecam.pl - Kuchnie i łazienki

Portal budowlany - nasze4katy.net

Gdy buduje się dom warto korzystać z doświadczeń innych inwestorów. Nauka na własnych błędach wiąże się z wysokimi kosztami. Zapewne wiele osób teraz zadaje sobie pytanie: jak ich uniknąć? Koniecznością staje się wybranie profesjonalnej firmy budowlanej, ale i stałe pogłębianie swojej wiedzy. Nie chodzi o kończenie kursów i robienie uprawnień do wykonywania zawodu architekta czy budowlańca. Z pomocą przychodzi nasz portal, na którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

www: http://nasze4katy.net/

:: Szczegóły » Portal budowlany - nasze4katy.net

Praca na budowie

Pomysłem na powstanie strony tematycznej związanej tylko z budownictwem był szybki kontakt między ludźmi z całej Polski, którzy szukają i oferują pozostałości po budowie oraz odpady budowlane.Firmy oraz ludzie fizyczni mogą umieszczać ogłoszenia o wynajem sprzętu, zlecenie usług budowlanych czy kupno materiałów do budowy. Na portalu reklamowym są informacje o składach budowlanych, odpadach i gruzie po budowie a również usługach budowlanych.

www: http://www.pozostaloscizbudowy.pl

:: Szczegóły » Praca na budowie

Ledmagazyn - serwis informacyjno edukacyjny

Serwis ledmagazyn powstał z zamiarem popularyzacji innowacyjnych technologii oświetleniowych. Zapraszamy projektantów, wykonawców instalacji oświetleniowych oraz dystrybutorów do współpracy.

www: http://ledmagazyn.pl/

:: Szczegóły » Ledmagazyn - serwis informacyjno edukacyjny

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0