« Strona Główna

Poliwęglan komorowy

[Znajdziesz w katalogu wg » | poliwęglan lity | poliwęglan komorowy | profile aluminiowe]

www.akces-plexi.pl

Opis strony Akces to przedsiębiorstwo z długimi tradycjami. Od powstania osiągnęli ogromną wiedzę na temat tworzyw sztucznych, reklamy i konstrukcji aluminiowych. Przedsiębiorstwo to przez te lata zdobyła jedną z czołowych pozycji na rynku w sprzedaży aluminium, tworzyw sztucznych takich jak poliwęglan, plexi i pcv. Prowadzą sprzedaż wyłącznie tych producentów których darzą zaufaniem .

Słowa kluczowe:poliwęglan lity,poliwęglan komorowy,profile aluminiowe

Ogromna różnorodność tworzyw sztucznych, możliwość modyfikowania składu, kolorystyki i struktury daje nieograniczone pole ich zastosowań.

Dynamiczny rozwój nauki na początku XX wieku, doprowadził do powstania wielu rodzajów wysoce wyspecjalizowanych tworzyw odznaczających się wyjątkową odpornością na ścieranie, zginanie, promieniowanie UV, środki chemiczne i inne zewnętrzne czynniki. Tworzywa z łatwością poddają się obróbce cieplnej i mechanicznej zaś po produkcyjne odpady doskonale nadają się do powtórnego przerobu.

Oferujemy Państwu wyroby czołowych światowych producentów tworzyw sztucznych w postaci materiałów o ogromnej gamie kolorystycznej, róznorodnej grubości i strukturze powierzchni oraz właściwościach spełniających Państwa oczekiwania i potrzeby.

Strona dodana: 2010-09-04 08:46:43

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Budownictwo Podkategoria InneKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0