BHP
Szkolenia BHP

  :: Dodaj wpis  

bhplexis.pl-bhp szczecin

Celem działania naszej spółki jest głównie sprawowanie kontroli nad bezpieczeństwem i warunkami w miejscach pracy. Nasza propozycja obejmuje usługę outsourcingu co oznacza w praktyce, że każdy klient może powierzyć nam pełną kontrolę nad takimi aspektami. Oferujemy pełną obsługę bhp, a także wywiązujemy się ze wszystkich obowiązków jakie na nas spoczywają. Prowadzimy owocne szkolenia BHP, które skierowane są pracowników danych zakładów i działalności. Działamy prężnie na terenie całego miasta Szczecin, a do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy profesjonalnie. Zachęcamy do zapoz

www: bhplexis.pl

:: Szczegóły » bhplexis.pl-bhp szczecin

SAFETY Service.pl

SAFETY Service to firma działająca w branży usług i szkoleń BHP Kraków, a także sprzedaży produktów takich jak obuwie ochronne i odzież robocza, środki ochrony indywidualnej oraz apteczki i gaśnice.

www: http://safety-service.pl/

:: Szczegóły » SAFETY Service.pl

Metastock oprogramowanie

Strona www, na której znajduje się szereg szkoleń z tematyki giełdowej. Można na niej zapoznać się z wieloma nowościami z rynku oraz poznać oprogramowanie Metastock.

www: http://www.metastock.pl

:: Szczegóły » Metastock oprogramowanie

Metro - Ocena ryzyka zawodowego

Idziesz do nowej pracy i tam wymagają ukończonego bhp? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Oferujemy szkolenie bhp i ponadto ocena ryzyka zawodowego. BHP szkolenia są naszą pasją już od wielu lat, przez co z roku na rok mamy coraz większą ilość zadowolonych kursantów. Po zakończeniu szkolenia wydajemy stosowny certyfikat, który jest ważny na terenie całego kraju. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony w celu rozpoczęcia szkolenia bądź dowiedzenia się większej ilości szczegółów.

www: http://szkoleniabhp-bydgoszcz.pl/

:: Szczegóły » Metro - Ocena ryzyka zawodowego

Szkolenia zamknięte

[url=http://trainersteam.pl/]Firma szkoleniowa[/url] Trainers Team oferuje kursy zamknięte dla przedsiębiorstw. Nasze warsztaty są prowadzone sposobem warsztatową (20% teorii, 80% praktyki). Sprawdź naszą propozycję obejmującą ćwiczenia dla handlowców, ćwiczenia z obsługi Interesanta. Szkolenia IT.

www: http://trainersteam.pl/

:: Szczegóły » Szkolenia zamknięte

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 24 0 0