Budownictwo
Obiekty modułowe

  :: Dodaj wpis  

Orlik

Od początku istnienia naszej firmy Metalplast - System działamy solidnie oraz terminowo. Współpracujemy w firmami z tej samej branży by się wspierać. Zapraszamy do kontaktu już dziś. Orlik - systemy modułowe.

www: http://www.metalplast-system.pl/pl/oferta/orlik2012/555.html

:: Szczegóły » Orlik

Pawilony, kontenery, hale, kioski

Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski oraz inne obiekty z płyty warstwowej, tzw. płyty obornickiej. Produkcja i montaż konstrukcji stalowych i hal.

www: http://www.montaz-construction.pl/

:: Szczegóły » Pawilony, kontenery, hale, kioski

DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki Przeciwpożarowe, Pompy Pożarowe, Przepompownie Ppoż

DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe, pompy pożarowe, przepompownie ppoż Specjalizujemy się od wielu lat w dostawie i montażu stalowych zbiorników zapasu wody przeciwpożarowej firmy Avasco. Zbiorniki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie Polski oraz spełniają normy polskie i zagraniczne, w tym najbardziej rygorystyczne wytyczne standardu amerykańskiego FM. Zbiorniki przeciwpożarowe wykonujemy od pojemności ok. 3m3 do ok. 2000m3, według norm VDS, LPCB, NFPA i certyfikatów FM, CEA i CE. Jako nieliczni wykonujemy zbiorniki o różnych kształtach: okrągłe, prostok

www: http://www.dywit.com.pl/

:: Szczegóły » DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki Przeciwpożarowe, Pompy Pożarowe, Przepompownie Ppoż

Zbiornik Przeciwpożarowy

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w system zbiorników do magazynowania wody używanej w celach przeciwpożarowych. Zbiornik spełnia wówczas funkcję bufora zapewniając zasilanie w wodę piony przeciwpożarowe (i hydranty) w razie pożaru gwarantując odpowiedni nieprzerwany wydatek wody o określonym ciśnieniu.

www: http://www.mostostalex.pl

:: Szczegóły » Zbiornik Przeciwpożarowy

Luksfery, pustaki szklane EI 30 i EI 60 okna w Glasspol.pl

Importer pustaków szklanych glassblocks La Rochere, dystrybutor luksferów Vitrablok, Vetroarredo i Solaris. Importer okienek wentylacyjnych do okien z luksferów. pustaki szklane EI 30 i EI 60. Producent okien z pustaków szklanych.

www: http://www.glasspol.pl/

:: Szczegóły » Luksfery, pustaki szklane EI 30 i EI 60 okna w Glasspol.pl

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0