Budownictwo
Budownictwo wodne

  :: Dodaj wpis  

studnie głębinowe bielsko

Firma Hydroglob zajmuje się wierceniem [url=http://hydroglob.pl/studnie-glebinowe]studni głębinowych[/url] na terenie województw: śląskiego i małopolskiego, a szczególnie w takich miejscowościach jak: Bielsko-Biała, Szczyrk, Wisła, Jeleśnia, Żywiec, Sucha Beskidzka. Firma oferuje wiercenie studni głębinowych, podłączanie pomp ciepła oraz przyłączanie studni do budynków. Usługi są wykonywane są szybko, profesjonalnie i solidnie, co wyróżnia firmę na tle konkurencji.

www: http://hydroglob.pl/

:: Szczegóły » studnie głębinowe bielsko

Bielbet - producent odwodnień liniowych

Jeśli jesteś zainteresowany montażem odwodnienia liniowego to zgłoś się do naszej firmy. Posiadamy wiele produktów, które odpowiednio zamontowane stwarzają cały system odwodnień. Jesteśmy od wielu lat największym producentem odwodnień liniowych w kraju. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.bielbet.pl/

:: Szczegóły » Bielbet - producent odwodnień liniowych

Szamba betonowe JESBET Wielogóra Radom szambo

Szambo to ekologiczny zbiornik na nieczystości. W naszej firmie nieopodal Radomia znajdziecie Państwo najlepsze szamba betonowe i zbiorniki na nieczystości w rewelacyjnych cenach. Szamba te wytwarzane są na bazie piasku sianego i kruszywa kamiennego. Stosowanie do produkcji szamba najwyższej klasy sprawdzonych betonów B-25 z dodatkiem płynów na wodoszczelność oraz precyzyjne i rzetelne wykonanie zbrojeń i podwójne zabezpieczenie izolbetem sprawia, że nasze szamba są wyjątkowo trwałe.

www: http://www.jesbet.pl/

:: Szczegóły » Szamba betonowe JESBET Wielogóra Radom szambo

Odwodnienia prysznicowe - kratki sciekowe

Strona odwodnienia-prysznicowe.com.pl idzie naprzeciw potrzebom osób projektujących i remontujących łazienki. Strona internetowa zawiera wiele istotnych informacji oraz porad na temat odwodnień prysznicowych.Odwodnienia łazienkowe to systemy łączące współczesną technologie z prostotą użycia. Odwodnienia wykonane są z modnej stali kwasoodpornej, która zapewnia wytrzymałość przez długie lata użytkowania

www: http://odwodnienia-prysznicowe.com.pl/

:: Szczegóły » Odwodnienia prysznicowe - kratki sciekowe

Oczyszczalnie eko

Warto zainwestować w ekologię, dlatego oferujemy Państwu najnowocześniejsze ekologiczne oczyszczalnie ścieków, szamba i zbiorniki na deszczówkę. Już współcześnie zobacz jak zwykły jest ich montaż a dowóz otrzymacie Wy gratis! Firma Ekopol całą swoją ofertę zamieściła na witrynie internetowej www.ekoprzyjaciel.pl, gdzie mogą Wy zaznajomić się gruntownie z naszą ofertą. Firma Ekopol odznacza się na rynku technologicznym ponieważ ich towary są niezwykle trwałe i trwałe a po za tym przystosowują się do gruntu co ułatwia znacząco montaż na każdym w praktyce miejscu. Polecamy!!!

www: http://www.oczyszczalnie.pl

:: Szczegóły » Oczyszczalnie eko

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0