Budownictwo
Wiaty

  :: Dodaj wpis  

R.Kaczanowski - Świetliki i Zadaszenia

Zadaszenia i świetliki Ryszard Kaczanowski .Firma dziala na rynku od ponad 15 lat .Proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą : świetlików i zadaszeń. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu świetlików i zadaszeń z poliwęglanów – wejściowych,balkonowych ,nad ciągami pieszych . Instalujemy zarówno nowe konstrukcje ,jak i naprawiamy istniejące .Cieszymy się uznaniem naszych klientów. Cennik świetlików znajdą państwo na naszych podstronach . zadaszenie dowolnego kształtu, budowane na bazie połączonych trójkątów. . Sprzedaż świetlików po atrakcyjnych cenach oraz podzespołów do mon

www: http://www.zadaszenia-i-swietliki.pl/

:: Szczegóły » R.Kaczanowski - Świetliki i Zadaszenia

AN-MET konstrukcje stalowe, balustrady, ogrodzenia

Firma "AN-MET" powstała w 2007 roku. Jesteśmy firmą młodą prężnie działającą na rynku krajowym i zagranicznym. Wykonujemy ogrodzenia, balustrady, bramy, konstrukcje stalowe hal i wiat z materiałów własnych i powierzchniowych. Usługi wykonujemy starannie, szybko i tanio. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych fachowców. Nasze usługi dostosowane są do wymagań i potrzeb klienta. Służymy radą i wskazówkami w doborze materiałów i projektów.

www: http://www.an-met.pl

:: Szczegóły » AN-MET konstrukcje stalowe, balustrady, ogrodzenia

SPAWANIE PRECYZYJNE ALUMINIUM I STALI NIERDZEWNEJ

W naszej ofercie spawania aluminium i stali nierdzewnej wykorzystujemy nowoczesne technologie w połączeniu z tradycyjnym polskim rzemiosłem. Pomysłowość i nietypowe rozwiązania są naszym atutem. Przykładamy dużą wagę do estetyki wykonania, nasze pomysły łączy nuta fantazji i artyzmu.

www: http://www.nierdzewka.eu/

:: Szczegóły » SPAWANIE PRECYZYJNE ALUMINIUM I STALI NIERDZEWNEJ

Konstrukcje stalowe Rolmax s.c. - tunele foliowe, konstrukcje stalowe,

Oferujemy usługi na bazie posiadanej stali w zakresie: konstrukcje tuneli i bloków foliowych konstrukcje dachowe, wiaty bram, ogrodzeń, napraw przyczep, naczep, konstrukcje tuneli i bloków foliowych tunele działkowe, inne usługi związanie z przerobem stali.

www: http://www.rolmax.eu/

:: Szczegóły » Konstrukcje stalowe Rolmax s.c. - tunele foliowe, konstrukcje stalowe,

PW. METPOL

Firma "METPOL" jest firmą z wieloletnią tradycją(rok zał. 1992). Posiadamy nowoczesne maszyny oraz profesjonalnych pracowników wykonujących najróżniejsze zlecenia. Pracujemy nad wszystkimi elementami solidne i co najważniejsze TERMINOWO. Opieramy się na dokumentacji klienta, a także proponujemy własne rozwiązania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z materiałów: stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, mosiądz, tworzywo sztuczne Naszymi klientami są firmy z następujących branż: -hutnictwo -odlewnictwo -górnictwo Z terenu śląska i małopolski. Przesyłaj

www: http://www.pwmetpol.pl

:: Szczegóły » PW. METPOL

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0