Usługi budowlane
Prace wysokościowe

  :: Dodaj wpis  

Olanex - Prace Wysokościowe Bez Użycia Rusztowań

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy Olanex, mieszczącej się w niedalekiej odległości od Poznania. Specjalizujemy się głównie w pracach na wysokościach. Stawiamy wielki nacisk na precyzję, jakość, bezpieczeństwo i wzorową współpracę. Gwarantujemy solidność wykonania zleconych nam robót. Nasi pracownicy to wyszkoleni alpiniści, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do prac na wysokości.

www: http://olanex.pl/

:: Szczegóły » Olanex - Prace Wysokościowe Bez UĹźycia Rusztowań

Wysokosciowka.org

Przedstawiamy Wam kreatywną grupę osób, chcących zarazić Was pozytywną energią i chęcią działania. Wykonujemy przemysłowe prace na wysokości, prowadzimy sklep z niezbędnym sprzętem do wykonywania tego typu prac, prowadzimy szkolenia a także zajmujemy się pomocą w eventach, filmach, wydarzeniach artystycznych z udziałem efektów kaskaderskich, czy scen prowadzonych na wysokościach. Jak więc widzicie, realizujemy bardzo wiele ciekawych zadań, do których chcemy Was zachęcić. Więcej informacji na http://www.wysokosciowka.org/.

www: http://www.wysokosciowka.org

:: Szczegóły » Wysokosciowka.org

Wielkopolska kosze

Przedstawiamy nasz szeroki wachlarz sprzętu budowlanego pochodzących od renomowanych dostawców. Produkowane przez nas ładowarki teleskopowe to pewny zakup i gwarancja największej wydajności. Nasze produkty dzięki swojej nowoczesnej budowie i niebywałej praktyczności stosowane są w rolnictwie, budownictwie, jak również w wielu innych sektorach przemysłu. Najważniejsze plusy naszych urządzeń to: urozmaicony format, olbrzymia efektywność, oraz możliwość prostego i szybkiego zmodyfikowania urządzeń.

www: http://ladowarki-teleskopowe.eu/o_nas.html

:: Szczegóły » Wielkopolska kosze

Foksal. Uslugi wysokosciowo - budowlane.

Firma „Foksal" świadczy usługi wysokościowe stosując metody i techniki alpinistyczne w miejscach o utrudnionym dostępie, skraca do minimum czas pracy i obniża koszty usługi.

www: http://www.foksal.sosnowiec.pl

:: Szczegóły » Foksal. Uslugi wysokosciowo - budowlane.

bmskran - wynajem dźwigów, wynajem dźwigów, usługi dźwigowe

Przedsiębiorstwo BMS z Barlinka k. Szczecina jest profesjonalistą w realizowaniu wszechstronnych prac dźwigowych używając dźwigów samojezdnych. Urzeczywistniamy różne prace zaczynając od etapu planistycznego, a poprzestając na zrealizowaniu zamierzonej pracy. Kilkunastoletnie doświadczenie w w sektorze usług dźwigowych, uzyskane w czasie działania BMS KRAN na półwyspie skandynawskim, zezwala nam obecnie na wdrażanie nowoczesnych standardów dla usług dźwigowych w naszym kraju i w Europie.

www: http://bmskran.pl/zurawie-samojezdne.html

:: Szczegóły » bmskran - wynajem dźwigów, wynajem dźwigów, usługi dźwigowe

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0